Sportas

2020.05.19 20:18

Geros naujienos Giedraičiui – Vokietijos čempionato pratęsimui uždegta žalia šviesa

LRT.lt2020.05.19 20:18

Vokietijos krepšinio čempionato organizatoriai sulaukė gerų žinių – jiems oficialiai buvo suteiktas leidimas pratęsti pirmenybes.

Jau anksčiau buvo pranešta, kad čempionatas bus užbaigtas dešimties ekipų turnyru Miunchene, tačiau tam dar reikėjo specialių atsakingų institucijų leidimų.

Leidimai buvo suteikti antradienį – Bavarijos regiono valdžia suteikė visas galimybes ir palaimino organizatorių planą pratęsti turnyrą ir išaiškinti šalies čempionato laimėtojus.

Dešimt pirmųjų komandų bus paskirstytos į du pogrupius po penkias komandas, kur po kartą sužais tarpusavyje. Po keturias ekipas pateks į ketvirtfinalius ir tęs kovą dėl apdovanojimų.

A grupėje žais čempionato lyderiai Miuncheno „Bayern“, Krailsheimo „Hakro Merlins“, Oldenburgo „EWE Baskets“, Getingeno „Gottingen“ ir Ulmo „Ratiopharm“ klubai.

Tuo tarpu B pogrupyje žais ir Rokas Giedraitis su Berlyno ALBA, kur jiems teks kautis su Liudvigsburgo „MHP Riesen“, Vechtos RASTA, Bambergo „Brose“ ir Frankfurto „Fraport Skyliners“ ekipomis.

Ketvirtfinalių, pusfinalių ir finalų serijos bus žaidžiamos iš dviejų rungtynių, o pogrupiuose paskutines vietas užėmusios ekipos susikaus dėl devintosios vietos.

Tikslus rungtynių tvarkaraštis turėtų būti paskelbtas vėliau šią savaitę.