2020.05.18 23:32

Trečias futbolo Vokietijoje vakaras: „Bayer” pasismagino Brėmene

LRT.lt2020.05.18 23:32

Pirmadienį ir toliau buvo tęsiamos Vokietijos futbolo čempionato pirmenybės. Vieninteliame vakaro mače Lėverkuzeno „Bayer” išvykoje nesunkiai 4:1 sutriuškino Brėmeno „Werder“ futbolininkus.

Svečius įsibėgėjant pirmajam kėliniui į priekį išvedė jaunoji komandos žvaigždė Kai Havertzas, tačiau jau po poros minučių tapo lygus – pusiausvyrą atstatė „Werder“ gynėjas Theodoras Gebre Selassie.

Prieš pat pertrauką svečiams persvarą vėl grąžino dar kartą pasižymėjęs K. Havertzas, o po pertraukos varžovų triuškinimą užbaigė po įvartį pelnę Mitchellis Weiseris ir Keremas Demirbay.

Kaip artimiausiu metu taps įprasta, rungtynės vyko stadione be žiūrovų, o futbolininkai įvarčių šventimų metu vengė fizinių kontaktų vienas su kitu.

Po pergalės „Bayer“ su 50 taškų ir toliau lieka penktoje lentelės vietoje, tuo tarpu „Werder“ pratęsė blankią atkarpą ir su 18 taškų rikiuojasi septynioliktoje vietoje, kuri jiems garantuotų kritimą į žemesnį divizioną.