Naujienų srautas

Sportas2020.05.18 19:29

Alonso rimtai svarsto apie grįžimą į Formulę-1: dabar jis jaučiasi labiau motyvuotas

LRT.lt 2020.05.18 19:29

Tarp „Formulės-1“ komandų praėjusią savaitę įsisuko tikras pilotų perėjimų uraganas. Iš pradžių „Ferrari“ paskelbė apie nutraukiamą bendradarbiavimą su Sebastianu Vetteliu, o netrukus paaiškėjo, kad jo vietą nuo 2021 metų užims „McLaren“ atstovas Carlosas Sainzas, rašo f-1.lt.

„McLaren“ į situaciją sureagavo žaibiškai ir akimirksniu pristatė, kad C. Sainzą komandoje pakeis tik prieš praėjusį sezoną į „Renault“ persikėlęs Danielis Ricciardo.

„Renault“ vis dar nepaskelbė, kas užims australo vietą, tačiau užsienio žiniasklaidoje jau sklando kalbos, kad į Prancūzijos komandą gali sugrįžti dukart „Formulės-1“ čempionas Fernando Alonso. BBC skelbia, kad ispanas jau turėjo keletą pokalbių su „Renault“, tačiau nieko konkretaus abi pusės kol kas nėra sutarusios.

Apie galimą F. Alonso sugrįžimą į „Formulę-1“ užsiminė ir pagrindinis jo konsultantas Flavio Briatore.

„Fernando dabar yra labai motyvuotas. Metai be „Formulės-1“ jam buvo naudingi. Dabar Alonso yra kur kas ramesnis ir pasiruošęs sugrįžti“, – kalbėjo F. Briatore.

Italas taip pat pakomentavo C. Sainzo perėjimą į „Ferrari“ bei teigė, kad Italijos komanda visas viltis deda į kitą savo pilotą Charlesą Leclercą.

„Šiame sporte svarbiausia turėti pergalingą receptą. Komanda turi turėti vieną pilotą, kovojantį dėl čempiono titulo, o antrasis privalo tiesiog stabiliai rinkti taškus bei atimti juos iš konkurentų.

Sainzas yra geras lenktynininkas ir praėjęs sezonas jam buvo sėkmingas, atsižvelgiant į turėtą bolidą. Vis tik situacija man atrodo aiški – „Ferrari“ visas viltis deda į Leclercą. Manau, kad tai yra geras sprendimas, nes jau pernai kalbėjau, kad jis yra ateities „Formulės-1“ žvaigždė“, – pridėjo F. Briatore.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi