Sportas

2020.05.18 15:25

Ukrainoje kovojama dėl krepšinio skrajūno gyvybės

LRT.lt2020.05.18 15:25

Ukrainos krepšinio pasaulį sukrėtė nelaimė. Šalies aukščiausioje lygoje rungtyniavęs ir daugelio dėjimų konkursų dalyvis Sergejus Miasojedovas yra komos būsenoje, skelbia Ukrainos krepšinio federacija.

Krepšininkas šeštadienį nukrito nuo dviračio ir patyrė sunkių traumų. S. Miasojedovas sugebėjo kreiptis į Zaporožės miesto ligoninę dėl stipraus raktikaulio sumušimo, tačiau jau ligoninėje 25-erių metų 193 cm ūgio puolėjas nualpo.

Gydytojai žaidėjui nustatė kraujo išsiliejimą į smegenis ir atliko skubią operaciją. Krepšininko būklė, anot Zaporožės krepšinio federacijos vadovo Valerijaus Elkinsono yra labai sunki.

„Situacija yra labai sudėtinga. Atlikta kompiuterinė tomografija parodė, kad hematoma smegenyse nėra išsiplėtusi, tačiau Sergejaus būklė išlieka labai sunki. Viskas priklauso nuo artimiausių kelių dienų“, – cituojamas V. Elkinsonas.

S. Miasojedovas, pravardžiuojamas „uodu“, yra nuolatinis dėjimų konkursų dalyvis bei laimėtojas, savo talentą rodęs ir Ukrainos „Visų žvaigždžių“ renginio metu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt