Sportas

2020.05.17 22:30

„Maccabi“ legionierius Izraelio krepšinio lygos vadovus kaltina neatsakingu elgesiu

LRT.lt 2020.05.17 22:30

Izraelio krepšinio lyga ruošiasi sugrįžimui, tačiau į tokią žinią ne itin maloniai sureagavo krepšininkai.

Su JAV žiniasklaida bendravęs neįvardytas Tel Avivo „Maccabi“ legionierius Izraelio krepšinio vadovus apkaltino neatsakingu elgesiu.

„Iš mūsų yra tyčiojamasi“, – pareiškė krepšininkas. – Protokole yra nurodyta, kad žaidėjai negali eiti į parduotuves nusipirkti maisto, negali turėtų jokio fizinio kontakto, išskyrus treniruotes ir rungtynes. Koks tai gyvenimas?“

„Kodėl mes iš viso norime žaisti, jeigu žaidėjams yra pavojinga net nueiti į parduotuves. Rimtai nerimauju dėl savo ir kitų psichinės sveikatos būklės. Įsivaizduokite, jeigu būsime priversti du mėnesius niekur neišeiti iš namų. Manau, kad Izraelio lyga, keldama tokius reikalavimus, elgiasi labai neatsakingai“, – priduriame „Maccabi“ atstovo laiške.

Į šią žinutę netrukus sureagavo lygos atstovai, kurie atsakė labai paprastai – jie laikosi reikalavimų, kuriuos gavo iš valdžios institucijų.

„Gerbiame kiekvieną žaidėją, kuris yra susirūpinęs dėl savo sveikatos. Komandos pasirūpins tuo, kad būtų laikomasi visų sveikatos apsaugos reikalavimų“, – nurodoma pranešime.

Neoficialiais duomenimis, Izraelio komandos į treniruotes sugrįš birželio 1-ąją dieną.