2020.05.17 20:40

LRT PLIUS eteryje – 2014-ųjų pasaulio futbolo čempionato rungtynės

LRT.lt 2020.05.17 20:40

LRT tęsia tradiciją ir kiekvieną šeštadienio bei sekmadienio vakarą nuo 21 val. rodo istorines pasaulio futbolo čempionatų rungtynes. Visą gegužę LRT PLIUS eteryje transliuojamos įdomiausios 2014-ųjų pasaulio pirmenybių rungtynės.

Nepražiopsokite, nes galimybės peržiūrėti FIFA rungtynes sau patogiu metu nebus. FIFA griežtai nurodo, kad archyvuoti rungtynių negalima.

Gegužės 17-osios sekmadienį buvo galima išvysti 2014-ųjų pasaulio čempionato aštuntfinalio dvikovą tarp Argentinos ir Šveicarijos.

120 minučių trukusi kova baigėsi argentiniečių pergale po Angelio Di Maria įvarčio. Jo tikslus smūgis 118-ąją minutę išsiuntė namo šveicarus.

Likusių transliacijų per LRT PLIUS kanalą ir portale LRT.lt tvarkaraštis:

05.23 d. 21:00-23:00 Istorinės FIFA pasaulio čempionato rungtynės. 2014 m. pusfinalis. Vokietija-Brazilija. Pirmenybių šeimininkė Brazilija buvo tiesiog sutrypta vokiečių. 1:7. Po pirmo kėlinio buvo – 0:5... Tai didžiausia visų laikų pergalė pasaulio čempionatų pusfinaliuose.

05.24 d. 21:00-23:40 Istorinės FIFA pasaulio čempionato rungtynės. 2014 m. finalas. Vokietija-Argentina. M. Goetze įvartis 113-ąją rungtynių minutę atnešė vokiečiams ketvirtą pasaulio čempionės titulą. Nors savo progų turėjo ir Argentina. Vokietija tapo pirmąja Europos rinktine, kuriai pavyko tapti čempione Pietų Amerikos žemyne.