Sportas

2020.05.15 18:31

„Wizards“ treneris laikėsi žodžio – surinkęs užsibrėžtą pinigų sumą labdarai, atsisveikino su plaukais

LRT.lt 2020.05.15 18:31

Vyriausiasis Vašingtono „Wizards“ klubo treneris Scottas Brooksas ištesėjo savo pažadą bei atsisveikino su plaukais, kuriuos nuo specialisto galvos nuskuto dukra Lexi.

S. Brooksas dar prieš kurį laiką pažadėjo, kad liks be plaukų, jeigu jam pavyks surinkti 25 tūkst. JAV dolerių, skirtus žmonėms, kovojantiems su koronavirusu.

„Wizards“ specialistui ne tik pavyko pasiekti užsibrėžtą ribą, bet ir ją dukart viršyti. Iš viso organizacijai „Feeding the frontline“, kuri tiekia maistą darbuotojams, susiduriantiems su koronavirusu, buvo skirta 50 tūkst. dolerių.

„Visos savo šeimos bei „Wizards“ organizacijos vardu norėčiau padėkoti visiems draugams bei sirgaliams, skyrusiems paramą šiam projektu, – Vašingtono klubo tinklalapyje cituojamas S. Brooksas. – Tai buvo smagus būdas padėti mūsų herojams, kurie kiekvieną dieną kovoja dėl žmonių gyvybių. Tikiuosi, kad ir toliau jiems padėsime, skirsime paramą bei išliksime pozityviai nusiteikę.“

Iš viso „Wizards“ klubas kartu su organizaciją valdančia „Monumental Sports & Entertainment“ įmone surinko 200 tūkst. dolerių labdarai.