Sportas

2020.05.15 17:33

„Fenerbahče“ vadovybė išreiškė pasitikėjimą Obradovičiumi: jis gali likti čia, kiek tik nori

LRT.lt2020.05.15 17:33

Stambulo „Fenerbahče“ klubo prezidentas Ali Kočas dar kartą viešai išreiškė pasitikėjimą ilgamečiu klubo vyriausiuoju treneriu Željko Obradovičiumi, skelbia „Eurohoops“.

Nuo 2018 m. „Fenerbahče“ organizacijai vadovaujantis Turkijos verslininkas pareiškė, kad specialistas iš Serbijos 9 kartus tapęs Eurolygos čempionu, gali likti Stambule kiek tik panorėjęs.

„Esu keliskart viešai sakęs – Željko Obradovičius yra Stambulo „Fenerbahče“ klubo legenda. Jis gali likti čia, kiek tik nori, čia – jo namai. Niekada nekeitėme tokios mūsų pozicijos. Su klubo valdybos nariu Semihu Ozsoy`umi esame tą sakę Željko sezono metu. Tiesa, nors kelis kartus siūlėme treneriu pratęsti jo kontraktą su klubu, jis tvirtino, kad reikia palaukti sezono pabaigos“, – aiškino A. Kočas.

Anot Ž. Obradovičiaus, jis dar nebuvo sulaukęs pasiūlymų iš „Fenerbahče“ vadovybės pratęsti kontraktą su klubu. Specialistas tvirtino, kad nesidairys į jokius kitas galimybes, kol nebus užbaigtas 2019–2020 m. sezonas.

Nuo 2013 metų Turkijoje dirbantis serbas 2017 m. pirmą kartą atvedė „Fenerbahče“ į Eurolygos čempionų titulą. Ž. Obradovičiaus kontraktas su ekipa baigiasi šią vasarą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.