2015.10.28 09:41

Europos rinktinei – planetos jaunučių stalo teniso pirmenybių auksas

BNS2015.10.28 09:41

Pasaulio jaunučių stalo teniso čempionato Egipte komandinių varžybų auksą iškovojo pergalingai žaidusi Europos rinktinė, kurios sudėtyje buvo ir Medardas Stankevičius.

Antradienį finale Europos atstovai, treniruojami belgo Marco Closseto, 3:0 nugalėjo Azijos komandą.

Lietuvis M. Stankevičius 3:1 (6:11, 11:8, 11:5, 12:10) nugalėjo Shuo Yangą, Europos jaunučių čempionas rumunas Christianas Pletea 3:1 (11:8, 11:7, 10:12, 11:8) įveikė Koyo Kanamitsu, o švedas Trulsas Moregardas 3:1 (2:11, 11:5, 11:9, 11:5) privertė pasiduoti Trulsą Moregardą.

Vaikinų turnyro bronzos apdovanojimais tenkinosi Šiaurės Amerikos rinktinė, mače dėl trečiosios vietos 3:0 nugalėjusi ketvirtojoje pozicijoje likusius Lotynų Amerikos jaunuosius stalo tenisininkus.