Naujienų srautas

Sportas2020.05.17 17:58

LRT žinių sprintas: dalyvaukite sporto viktorinoje ir laimėkite prizą!

LRT.lt 2020.05.17 17:58

Portale LRT.lt startuoja naujas žinių turnyras „LRT žinių sprintas“, kuriame jūsų laukia serija viktorinų apie Lietuvos sportą, jo istoriją ir asmenybes. Aštuonių testų nugalėtojai laimės LRT prizą!

Nuo šiol kiekvieną ketvirtadienį ir sekmadienį 20 val. portale bus galima rasti po naują testą. Ketvirtadienį pasirodęs testas bus prieinamas iki kito testo sekmadienį, o sekmadienį pasirodęs – iki kito testo paleidimo ketvirtadienį. Vienam testui kiekvienas dalyvis turi tik po vieną bandymą, prieš sprendžiant testą reikės jame užsiregistruoti su savo elektroniniu paštu.

Pasibaigus kiekvienam testui, portale bus pateikiami teisingi atsakymai su paaiškinimais ir paskelbtas geriausiai pasirodęs dalyvis, kurio lauks LRT prizas.

FUTBOLO ISTORIJA

Pirmasis „LRT žinių sprinto“ testas – apie Lietuvos futbolo istoriją, raidą ir ryškiausias asmenybes. testą sudarė LRT.lt sporto redaktorius Paulius Cubera ir žurnalistas Vaidotas Kazlauskas.

Teste – 20 klausimų su keturiais variantais, o atsakymui į kiekvieną turėsite po 30 sekundžių. Taigi teste užtruksite ne ilgiau 10-ies minučių. Sėkmės!

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi