Sportas

2013.02.11 17:31

Paaiškėjo, kaip galėtų atrodyti Vilniuje iškilsiantis stadionas (nuotraukos)

LRT.lt 2013.02.11 17:31

Vilniaus savivaldybės paskelbtame konkurse Vilniuje įrengti naują ketvirtos kategorijos stadioną pasiūlymą pateikė vienas dalyvis. 

Vilniaus savivaldybės paskelbtame konkurse Vilniuje  įrengti naują ketvirtos kategorijos stadioną pasiūlymą pateikė vienas dalyvis.

Pasiūlymas susideda iš techninės ir finansinės dalių bei stadiono projekto vizualizacijų, kurias projektavo Sigito Kuncevičiaus projektavimo firmos ir  įmonės „Forma“ konsorciumas.  

Šiuo metu vyksta projektinių pasiūlymų vertinimas, taip pat vyks derybos dėl kainos ir, galiausiai, bus patvirtintas nugalėtojas.

Pasiūlymą laiku pateikė tik vienas dalyvis, nors dar 2012 metų gruodį Vilniaus savivaldybės skelbtam naujo futbolo stadiono statybos rangovo konkursui paraiškas buvo pateikę 2 dalyviai.

Vilniaus miesto savivaldybės taryba dar praėjusių metų liepą pritarė naujo ketvirtos UEFA kategorijos reikalavimus atitinkančio futbolo stadiono statybai Vilniuje.

Stadionas būtų ne mažiau kaip 10 tūkst. vietų dydžio. Vieno žiūrovo vietos kaina neturi būti didesnė kaip 2,5 tūkst. eurų (8,6 tūkst. litų). Stadiono įrengimo darbai neturėtų tęstis ilgiau nei 3 metus, o išsimokėjimo už pastatytą objektą terminas – ne trumpesnis kaip 10 metų, praneša savivaldybė.