Naujienų srautas

Sportas2020.05.15 10:47

Koronavirusu persirgęs „Real“ puolėjas nemato prasmės tęsti Eurolygos sezoną: kokie mūsų prioritetai?

LRT.lt 2020.05.15 10:47

Madrido „Real“ krepšininkas buvo pirmasis Eurolygos žaidėjas, kuriam buvo diagnozuotas koronavirusas. Nors amerikietis virusą jau įveikė, jis atvirai sukritikavo idėją dar pratęsti Eurolygos sezoną.

Krepšininkas dalyvavo tinklalaidėje „Hoop Tales“, kurios vienas vedėjų yra Maskvos CSKA senbuvis Kyle`as Hinesas ir atvirai pareiškė, jog nemato prasmės dar tęsti varžybas.

„Aš tikrai nematau, kaip tai dar galėtų būti tęsiama, žvelgdamas iš savo asmeninės perspektyvos. Nėra įmanoma užtikrinti visų saugumo. Nesvarbu, kur bebūtum, privalai būti testuojamas.

Jei jie nuspręstų visus izoliuoti vienoje vietoje, tai reiškia, jog reikėtų tikrinti ir žmones, gaminančius maistą, dirbančius viešbutyje. Man tai atrodo beprotiška“, – kalbėjo žaidėjas.

Su juo sutiko ir pats K. Hinesas.

„Jaučiuosi lygiai taip pat. Krepšinis ir panašūs dalykai dabar turėtų būti pastumti į šoną ir net neturėtų būti apie juos kalbama. Tai yra pasaulinė pandemija“, – sakė vienas CSKA lyderių.

„Vaikai negali eiti į mokyklą, negali išeiti į lauką – kaip mes apskritai galime kalbėti apie krepšinį? Kokia prasmė? Kokie mūsų prioritetai? Kas apskritai vyksta?“ – retoriškai klausė T. Thompkinsas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi