Sportas

2020.05.15 08:29

Futbolininkas iš Ganos jau pusšimtį dienų gyvena Delio oro uoste

LRT.lt 2020.05.15 08:29

Ganos futbolininkas Juanas Mulleris, rungtyniaujantis Indijoje, jau 54 dienas negali išvykti iš šios šalies namo dėl koronaviruso pandemijos. Jis gyvena Delio oro uoste.

23 metų vyras Delio tarptautiniame „Chhatrapati Shivaji Maharaj“ oro uoste laiką leidžia bendraudamas su darbuotojais, vaikščiodamas įstaigos dirbtiniuose soduose, o maitinasi pirktiniu maistu.

Į Indiją jis atvyko dar 2017 m. lapkritį, o prasidėjus koronaviruso pandemijai nusprendė grįžti namo. Kovo 20 d. jis su traukiniu išvyko į Mumbajų, kuriame atsidūrė kovo 21-ąją, tačiau sustabdžius skrydžius iš ir į Indijos, įstrigo oro uoste.

Jam pasibaigė Indijos viza, kurią J. Mulleris vėliau pratęsė. Skrydžių draudimas Indijoje šiuo metu galioja iki gegužės 17 d., rašo rediff.com.

„Perku maistą čia vietoje, laiką leidžiu oro uosto išvykimo terminale, o man padeda darbuotojai. Jie man tikrai labai padėjo. Dabar aš tenoriu sugrįžti namo“, - cituojamas nelaimėlis.

Vienas prisistatyti nenorėjęs oro uosto darbuotojas pasakojo, kad atnešė J. Mulleriui antklodę, padeda jam gauti maisto. Visi viešbučiai aplink oro uostą ir jame yra uždaryti ir nepriima svečių.

Indijoje nuolat gyvena apie 500 Ganos piliečių, beveik visi jie yra studentai.

Pranešama, kad gegužės 12 d. iš Delio į Amsterdamą pavyko išskristi Vokietijos piliečiui, kuris oro uoste gyveno 55 dienas.