Naujienų srautas

Sportas2020.05.14 12:31

„Ferrari“ sudarė dviejų metų sutartį su Sainzu, „McLaren“ gretas papildys patyręs australas

atnaujinta 13.25
LRT.lt 2020.05.14 12:31

Ketvirtadienį paskelbta apie pokyčius kitų metų „Formulės 1“ komandų sudėtyse. Su „Ferrari“ sietas ispanas Carlosas Sainzas su italų komanda sudarė dviejų metų sutartį. Tuo tarpu atsiradusią laisvą vietą „McLaren“ gretose užims australas Danielis Ricciardo, skelbia ispanų žiniasklaida.

Dukart pasaulio ralio čempiono ir triskart Dakaro ralio nugalėtojo Carloso Sainzo sūnus jau kuris laikas buvo įvardintas kaip realiausias kandidatas užimti „Ferrari“ palikusio vokiečio Sebastiano Vettelio vietą.

C. Sainzas „Formulės 1“ varžybose debiutavo 2015 m., prisijungęs prie „Toro Rosso“ komandos. 2017 m. lenktynininkas tapo „Renault“ nariu, o 2019 m. prisijungė prie „McLaren“.

„McLaren“ gretose C. Sainzas pasirodė puikiai ir bendroje vairuotojų įskaitoje praėjusiais metais liko 6-tas.

„Ferrari“ sumedžiojus C. Sainzą, „McLaren“ ekipa nesnaudė ir greitai sumedžiojo „Renault“ ekipai atstovavusį 30-metį D. Ricciardo.

30-metis australas buvo ir tarp galimų kandidatų užimti atsiradusią laisvą vietą „Ferrari“ gretose, tačiau italai pasirinko 25-erių ispaną Carlosą Sainzą.

D. Ricciardo porą komandoje turėtų sudaryti su Lando Norrisu iš Didžiosios Britanijos.

„Danielis yra kitas mūsų žingsnis ilgalaikės strategijos link. Jis taps svarbia komandos dalimi, – kalbėjo „McLaren Racing“ komandos vykdantysis direktorius Zakas Brownas. – Norime padėkoti Carlosui už puikiai atliktą darbą ir padedant mums. Linkime jam ko geriausios kloties ateityje.“

Savo karjeroje D. Ricciardo laimėjo septynias lenktynes ir dukart – 2014 ir 2016 m. – atstovaudamas „Red Bull“ komandai yra užėmęs trečiąją vietą bendroje vairuotojų įskaitoje.

2019 m. lenktynininkas po ketverių metų karjeros etapo „Red Bull“ gretose prisijungė prie „Renault“ komandos. Praėjusių metų „Formulės 1“ varžybose D. Ricciardo užėmė 9-ąją vietą bendroje įskaitoje.

„Formulės 1“ užkulsiuose kalbama, kad atsilasvinusią vietą „Renault“ komandoje gali užimti ne kas kitas, o buvęs pasaulio čempionas su „Renault“ Fernando Alonso, kuris po 2018 m. pasitraukė iš „Formulės 1“ varžybų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi