Sportas

2020.05.13 15:19

„Anadolu Efes“ vadovas: nors Eurolyga deda daug pastangų, panašu, kad sezonas nebus pratęstas

LRT.lt2020.05.13 15:19

Turkijoje neseniai paskelbus apie vietinio šalies krepšinio čempionato 2019–2020 m. sezono pabaigą, Stambulo „Anadolu Efes“ klubo generalinis direktorius Alperas Yilmazas abejoja ir Eurolygos sezono pratęsimu, skelbia „Eurohoops“.

„Eurolygos vadovybė deda visas pastangas, kad komandos galėtų žaisti. Jie palaiko ryšį su visais klubais. Eurolygoje rungtyniauja dešimties šalių komandos, kurios iš viso paveikia 15–16 valstybių, – tvirtino A. Yilmazas. – Reikia ypač tikslaus veiksmų koordinavimo, kad vienu metu būtų leidžiama keliauti iš dešimties šalių, kad visi susirinktų į vieną valstybę, joje praleistų tam tikrą laiką bei pradėtų žaisti.“

Eurolygos planuose – kelios lokacijos galimam sezono pratęsimui ir liepos 4–26 d. data, skirta sužaisti likusias reguliariojo sezono bei atkrintamųjų rungtynes.

„Anadolu Efes“ klubas prieš sezono sustabdymą tvirtai žygiavo pirmoje turnyro lentelės vietoje ir pretendavo antrąjį sezoną iš eilės patekti į lygos finalo ketverto kovas.

Eurolyga, savo ruožtu, sprendimą dėl sezono pratęsimo turi priimti iki gegužės 24-osios.

„Mūsų šalyje reikalai dėl koronaviruso gerėja, bet užsikrėtusiųjų skaičius Rusijoje kyla kiekvieną dieną. Ispanijoje padėtis šiek tiek prastesnė nei Italijoje. Mes nežinome, kad viskas stabilizuosis. JAV išlieka COVID-19 epicentru“, – tvirtino A. Yilmazas.

Viena iš didžiausių „Anadolu Efes“ klubo vadovo iškeltų problemų – užsieniečių sugrįžimas į savo klubus.

„Daugelio komandų užsieniečiai krepšininkai atvyks iš JAV, todėl būtina priimti sprendimą iki gegužės 24-osios, kad žaidėjai turėtų laiko sugrįžti. Man panašu, kad Eurolygos sezonas nebus pratęstas, nors dedama daug pastangų. Jeigu bus bent kokia nors rizika 18-ai klubų, Eurolyga sezono nepratęs“, – aiškino turkų ekipos generalinis direktorius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt