Naujienų srautas

Sportas2015.10.27 11:05

Vilniuje paaiškėjo Lietuvos jėgos trikovės čempionato nugalėtojai

ELTA 2015.10.27 11:05

Didėjantis sporto klubų lankytojų skaičius lemia, kad vis daugiau ir daugiau dalyvių sulaukiama įvairiose jėgos varžybose. Ne išimtis ir savaitgalį vykęs trikovės be specialios aprangos čempionatas Vilniuje, kuriame dalyvavo gerokai daugiau dalyvių nei ankstesnėse tokio rango varžybose.

Absoliučiais nugalėtojais tapo Daiva Žarovienė ir Karolis Aleksandravičius (suaugę), Kęstutis Gilys (veteranai), Milda Brūverė ir Paulius Pupinis (jaunimas), Dolora Ramanauskaitė ir Egidijus Valčiukas (jauniai).

Vilniuje vykęs jėgos trikovės čempionatas tik patvirtino šio sporto populiarėjimą Lietuvoje. Vilnius pasirinktas siekiant skatinti šios sporto šakos plėtrą rytiniame Lietuvos regione. Varžybų organizuotos taip, kad paverstų švente, reginiu, kuris suburtų visus šio sporto entuziastus ir užbaigtų 2015 metų sezoną.

Lietuvos jėgos trikovės federacijos prezidentas Raimondas Linkauskas pasidžiaugė, kad į varžybas susirinko visi stipriausi sportininkai, net Europos ir pasaulio čempionato prizininkai ir rekordininkai. R. Linkauskas taip pat akcentavo ir tai, kad pastaruoju metu tokie čempionatai organizuojami viešose vietose – šis čempionatas vyko prekybos centre „Panorama“.

„Tai leidžia žmonėms pamatyti mūsų sportą, suprasti koks jis yra sunkus ir pritraukti ne tik daugiau dalyvių, bet ir žiūrovų. Tokiu būdu ne tik sportininkai gali gerai praleisti laiką, pasiekti gerą rezultatą, susikurti gerą aplinką ir motyvaciją dalyvauti varžybose, bet ir visuomenei leidžia susipažinti su trikove“, – renginio svarbą viešoje erdvėje akcentavo R. Linkauskas.

Varžybų organizatorius Dominykas Raibužis taip pat išskyrė viešos erdvės svarbą organizuojant sporto renginius.

„Visi nori pasižiūrėti mūsų sporto šaką, kuri yra emocionali, rodomos emocijos, metalų garsas. Žmonės prieina pažiūrėti, kas tai per sporto šaka, pastovi minutę, dvi, kiti valandą, tris ar visą dieną tam, kad suprastų kas tai per sporto šaka. Manau, kad bus vis daugiau norinčių užsiminėti šiuo sportu“, – savo įžvalgomis dalinosi D. Raibužis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi