Naujienų srautas

Sportas2020.05.13 10:08

Tėčiu tapęs Ulanovas: apie žaidimą 3x3 turnyruose, įšaldytą Eurolygos sezoną ir pasiūlymus iš kitų klubų

LRT.lt 2020.05.13 10:08

Komentatorius Vaidas Čeponis ir toliau neduoda ramybės didžiausioms Lietuvos krepšinio asmenybėms. Pristatytoje naujausioje tinklalaidės „Čeponio podkastai“ serijoje, pakalbintas Lietuvos rinktinės ir Kauno „Žalgirio“ puolėjas Edgaras Ulanovas.

Nuotaikingame pokalbyje krepšininkas papasakojo apie pasikeitusią rutiną gimus dukrelei, sustabdytą Eurolygos sezoną, organizuojamus profesionalų 3x3 turnyrus ir užsienio klubų pasiūlymus.

Lietuvos rinktinės puolėjas karantino metu daugiausiai laiko praleidžia namuose, o būtiniausias prekes užsisako internetu. Pasak jo, į parduotuvę keliauja tik išskirtiniais atvejais: „Be abejo, išeiti pasivaikščioti, susimatyti su artimaisiais norisi, tačiau karantino sąlygų reikia paisyti. Ypač pikta pasidaro tada, kai matai kitus žmones, nedėvinčius kaukių. Tuomet belieka tik paburbėti po nosimi, juk visi turim galvas ant pečių ir priimame savo sprendimus“, – apgailestauja krepšininkas.

Papildomą dėmesį sveikatai įpareigoja skirti ir balandžio bėgioja pabaigoje pasaulį išvydusi Ulanovų pirmagimė Ūla Marija. „Žalgirio“ puolėjas sako, jog į ligoninę jis negalėjo patekti, tad jausmas buvo keistas – nors ir žinojo, kad jau gimė, tačiau gyvai dar nematė ir ant rankų nelaikė.

Karantinas neabejotinai pakeitė ir treniruočių procesą. E. Ulanovas sako, kad nors ir sportuoja namuose pagal sudarytą programą bei krosus lauke, tai neatstoja to tikrojo treniruočių proceso. „Gimus dukrelei, buvau šiek tiek apleidęs sportą, bet dabar jau virš dviejų savaičių sportuoju kasdien – tai lauke, tai namuose, dabar leidžia jau ir pamėtyti arenoje“, – pripažįsta pašnekovas.

Paklaustas, ką mano apie Eurolygos planus atnaujinti sezoną, E. Ulanovas sakė kritiškai žiūrintis į šią idėją ir nesitiki, jog stipriausias Senojo žemyno turnyras sugrįš dar šį sezoną. Tokį požiūrį puolėjas iliustruoja užsienio klubų pavyzdžiu, kur komandoms pradėjus rinktis į treniruotes, kai kurie žaidėjai sulaukia teigiamo koronaviruso testo atsakymo. „Jeigu grįžtume į aikštelę žaisti dabar, be jokio pasiruošimo, vaizdelis būtų mažų mažiausiai juokingas“, – atvirauja krepšininkas.

Pašnekovas epizodo metu atskleidė daugiau faktų apie savo ateitį. Jo teigimu, anksčiau yra sulaukęs konkrečių pasiūlymų iš Eurolygos ir Europos taurės klubų, tačiau šiuo metu viskas yra tik kalbų lygyje: „Esu pasakęs agentams, kad laukiam sprendimo iš Eurolygos dėl sezono pratęsimo. Kai ateis pranešimas, tada pradėsime dėliotis ir žiūrėti, rinktis, kuri komanda siūlys geriausias sąlygas“ – atvirauja E. Ulanovas.

V. Čeponiui užvedus kalbą apie vasarą vyksiančius 3x3 turnyrus, 28-erių metų puolėjas neatsisakė ir tokios galimybės. Krepšininkas atskleidė, kad jaunystėje dažnai sudalyvaudavo tokio tipo turnyruose, o komandoje žaisdavo kartu su Utenos „Juventus“ puolėju Žygimantu Skuču. „Būtų įdomu ir smagu į komandą pasikviesti M. Grigonį, A. Milaknį, P. Jankūną. Tačiau, jeigu būtų galimybė, Ž. Skučą imčiau patį pirmą, nes jis, mano manymu, labai tinka šiam varžybų formatui“, – duoklę buvusiam komandos draugui ir Lietuvos jaunimo rinktinėse atidavė atletas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi