Sportas

2020.05.13 10:08

Protu nesuvokiama – futbolininkas prisipažino palatoje nužudęs savo sūnų, paguldytą į ligoninę dėl koronaviruso

LRT.lt 2020.05.13 10:08

Turkijos visuomenę sukrėtę žinia apie protu nesuvokiamą futbolininko poelgį. 32 metų Cevheras Toktas prisipažino pagalve uždusinęs 5-metį sūnų, nes jo nemylėjo, skelbia Ispanijos žiniasklaida.

Buvęs Turkijos aukščiausio futbolo diviziono bei pastaruoju metu Bursos „Yildirim spor“ klube žemesniame divizione rungtyniavęs saugas dar balandžio 23-ąją nuvežė sūnų į ligoninę Bursoje. Berniukui buvo pasireiškę koronaviruso simptomai bei dėl kvėpavimo sutrikimų vaikas paguldytas į intensyvios priežiūros skyrių.

Po kelių valandų berniuko gyvybė užgeso, o mirties priežastimi laikytas koronavirusas. Kaip bebūtų, po 10 dienų C. Toktas, nukeliavęs į policijos nuovadą, prisipažino pagalve uždusinęs sunų.

Nusikaltimą futbolininkas įvykdė, kai liko vienas palatoje su sūnumi. Turkijos žiniasklaidoje cituojamas C. Toktas tvirtino, kad 15 minučių pagalve dusino berniuką, kol šis nebejudėjo. Netrukus futbolininkas iškvietė medikus, kurie konstatavo vaiko mirtį.

Kalbėdamas apie nusikaltimo motyvus, žaidėjas pareiškė, jog „tiesiog nemylėjo savo jauniausio sūnaus“ ir yra „psichiškai stabilus“.

C. Toktui gresia laisvės atėmimas iki gyvos galvos.