Sportas

2015.10.27 10:08

Jaunimo iki 17 metų futbolo rinktinė atsilaikė rungtynėse prieš Serbiją

eurofootball.lt 2015.10.27 10:08

Lietuvos jaunimo iki 17 metų rinktinė iškovojo pirmąjį tašką atrankoje į Europos čempionatą.

Po pralaimėjimo pirmose grupės varžybose 0–2 Austrijai, lietuviai sugebėjo atsitiesti ir iškovoti nulines lygiąsias rungtynėse su Serbija.

Tiesa, Lietuvos jaunimo rinktinė ir šioje dvikovoje akivaizdžiai nusileido varžovams daugumoje statistikos kategorijų. Varžovai atliko 21 smūgį, kai mūsiškiai į tai atsakė tik 4 bandymais. Serbija taip pat daug dažniau kėlė kampinius (7–1 varžovų naudai).

Verta paminėti, kad per du įvykusius susitikimus jaunieji Lietuvos futbolininkai ne tik nepelnė nė vieno įvarčio, tačiau ir neatliko nė vieno smūgio į vartų plotą.

Į kitą atrankos etapą pateks dvi geriausios grupių ekipos bei penkios trečioje vietoje likusios rinktinės, kurios geriausiai pasirodys žaisdamos su pirmas dvi vietas grupėje užėmusiomis komandomis.

Atrankos ciklą Lietuvos jaunimo rinktinė užbaigs ketvirtadienį dvikovoje su Liuksemburgu.

Serbija U-17 – Lietuva U-17 0:0 (0:0)

Terrain „Kuerzwenkel“ stadionas

Teisėjas – Peturas Reinertas (Fererų salos)

Rungtynėse Lietuvos U-17 komandai atstovavo: Titas Krapikas, Matas Voronko, Deividas Mikalauskas (41 min. Džiugas Raudonius), Tadas Paulikas, Germanas Daškevičius, Matas Radžiukynas, Mantas Rusys (52 min. Domantas Putrius), Džiugas Sūnelaitis, Andrius Lučauskas, Dominykas Kubilinskas (72 min. Žygimantas Urbietis), Deividas Skaržauskas.