Naujienų srautas

Sportas2020.05.12 15:11

Pandemija sujaukė motociklininkų planus: naujas varžybų kalendorius bus skelbiamas netrukus

LRT.lt 2020.05.12 15:11

Lietuvos motociklų sporto federacijos prezidentas Robertas Benediktavičius sako, kad 2019 m. sezonas buvo puikus. O šių metų startus, deja, tenka atidėti, pasiruošimą sezonui sutrikdė COVID-19. Tačiau optimizmo netrūksta – netrukus tikimasi atnaujinti varžybų kalendorių, pranešama žinutėje spaudai.

„Kai kurios varžybos atšauktos, kitos – tik perkeltos. Pavyzdžiui, Europos enduro taurės etapo Kalvarijoje, Europos motokroso čempionato etapo Šiauliuose, Europos Supermoto etapo, kuris turėjo vykti Smalininkuose, nebus“, – apgailestauja LMSF prezidentas.

Gaila, bet kai kurie iš išvardytų čempionatų apskritai šiemet neįvyks.

Šiuo metu, pasak, R.Benediktavičiaus, lengvėja karantino sąlygos, jau galima treniruotis, todėl sportininkai su viltimi laukia leidimo rengti varžybas.

„Nuolat stebime Lietuvos Vyriausybės ir Sveikatos apsaugos ministerijos skelbiamą informaciją apie keičiamas karantino sąlygas. Pasibaigus karantinui, komisijos su čempionatų organizatoriais patikslins varžybų kalendorių. Tai būtina, nes dalis varžybų keliamos į kitas datas, o dalis organizatorių neteko savo rėmėjų.

Pirmenybė bus skiriama Lietuvos čempionatų varžybų datų sudėliojimui atnaujintame kalendoriuje“, – sako LMSF prezidentas Robertas Benediktavičius.

Jo teigimu, šiuo metu sportininkams sudaryta galimybė susigrąžinti pinigus už įsigytas licencijas, jei, pakeitus kalendorių, jie negalės dalyvauti visose varžybose.

„Manau, kad visų motociklų sporto šakų čempionatai šiemet įvyks. O 2020 m. pabaigoje, kaip ir kasmet, bus iškilmingai pagerbti čempionai ir etapų nugalėtojai“, – optimizmo nepraranda R.Benediktavičius.

Lietuvos motociklų sporto federacija (LMSF) naujausią informaciją apie organizuojamas varžybas skelbs LMSF svetainėje ir „Facebook“ bei „Instagram“ paskyrose.

„Noriu padėkoti visiems rėmėjams, sportininkams, komandoms, federacijoms nariams, kurie ir karantino metu toliau dirba. Jų dėka visi numatyti motosporto renginiai įvyks. Tad į startus po karantino sugrįšime su dar didesne aistra ir meile sportui“, – apibendrino LMSF prezidentas Robertas Benediktavičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi