Naujienų srautas

Sportas2020.05.12 14:11

„Aš grįžtu“ – bokso legenda Mike`as Tysonas užsiminė apie grįžimą į ringą

LRT.lt 2020.05.12 14:11

Buvęs pasaulio bokso čempionas Mike`as Tysonas ir toliau laidosi užuominomis apie galimą sugrįžimą į ringą – šį kartą jis instagrame pasidalino dar vienu vaizdo įrašu iš treniruotės, o jo pabaigoje ištarė du žodžius – „aš grįžtu“.

53-ejų bokso legenda sirgalių dėmesį sukaustė praeitą savaitę, kai pasidalino treniruočių įrašu, kuriame aiškiai matėsi, kad buvęs boksininkas vis dar gali pasigirti žvėriška jėga ir greičiu, kuris leido jam būti daugkartiniu pasaulio čempionu.

„Aš sugrįžau“: Mike`as Tysonas pademonstravo puikią fizinę formą

Tada jis pats užsiminė, kad svarsto apie grįžimą į ringą kelioms kovoms, už kurias surinkti pinigai būtų skirti labdarai.

Nuo tada net keli sportininkai teigė, jog norėtų jėgas ringe išbandyti su M. Tysonu, tačiau realiausiu kandidatu yra įvardinamas taip pat karjerą jau baigęs Evanderis Holyfieldas, su kuriuo M. Tysonas net kelis kartus susitiko įsimintinose kovose.

Jei M. Tysonas, kuris karjerą oficialiai baigė 2005-aisiais, nuspręs grįžti į ringą, jis paseks Floydo Mayweatherio ir Manny Pacquiao, kurie, net ir baigę karjeras, vėliau sugrįžo į ringą.

M. Tysonas per savo karjerą laimėjo 50 kovų iš 58.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi