Sportas

2020.05.11 14:36

Į Ispaniją sugrįžti nenorintis gynėjas neigia apie susitarimą dėl treniruočių su „Barcelona“ klubu

LRT.lt2020.05.11 14:36

„Barcelona“ krepšinio klubo žaidėjai pirmadienį pradėjo pirmuosius medicininius testus, kurie yra būtini prieš pratęsiant dėl koronaviruso pandemijos sustabdytą treniruočių bei varžybų sezoną. 

Kaip skelbia Ispanijos žiniasklaidos gigantas „Mundo deportivo“, vienintelis nedalyvavęs būtinose procedūrose – amerikietis Malcolmas Delaney, kuris nėra nusiteikęs grįžti į Barseloną.

„Barcelona“ klubo atstovai grįžti į Ispaniją nenorinčio M. Delaney nebuvimą aiškina tuo, jog amerikietis liko individualiai sportuoti Atlantos mieste. Be to, krepšininko nėra su komanda, nes „dar nėra visiškai aišku, ar sezonas bus pratęstas“.

Kaip bebūtų, pats M. Delaney atmetė tokią versiją socialiniame tinkle „Twitter“. Vieno iš sirgalių paklaustas, ar tiesa, kad „Barcelona“ ekipa susitarė su pačiu gynėju dėl jo pasilikimo JAV, krepšininkas atsakė, jog tokia susitarimo nebūta.

JAV oro erdvė nėra uždaryta, o į šalį toliau kursuoja lėktuvai iš Europos. Pats M. Delaney neseniai socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalino nuotraukomis iš Meksikos, kur leido laiką su draugais.

31-erių metų žaidėjas, praėjusį savaitgalį sužinojęs naujienas apie tai, kad Ispanijoje pradėjus žaidėjų tyrimus gauti atsakymai apie teigiamus koronaviruso testus Saragosos ir Badalonos klubuose, pareiškė nuomonę „Twitter“ paskyroje teigdamas: „tikriausiai tokių atvejų bus visose komandose, o jie dar nori pratęsti lygos sezoną. Jus kamuoja haliucinacijos“.

M. Delaney yra vienintelis „Barcelona“ žaidėjas karantino metu palikęs komandą ir sugrįžęs į gimtinę. Visi kiti ekipos krepšininkai laiką tarp keturių sienų praleido Barselonoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.