Naujienų srautas

Sportas2020.05.11 14:11

Veryga palankiai vertina galimybę gegužės pabaigoje atnaujinti A lygos sezoną

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga palankiai vertina galimybę gegužės pabaigoje atnaujinti sporto varžybas, tarp jų – ir futbolo čempionatą, pasak ministro, rizika žaisti be žiūrovų nėra didelė.

„Jeigu tai vyksta be žiūrovų, tai tą reikėtų vertinti kaip tam tikrą darbinę veiklą, nes jeigu mes kalbame apie asmenis, kurie bet kokiu atveju būna kartu, kartu treniruojasi, tai, matyt, nėra labai didelio skirtumo, jeigu jie ir varžybas sužais visą laiką prieš tai praleidę kartu“, – žurnalistams pirmadienį sakė ministras.

„Juo labiau, kad tai yra žinoma grupė, kurią tikrai nesudėtinga yra atsekti, jeigu ir būtų užsikrėtimas, nesudėtinga būtų ją ir izoliuoti. Tik tiek, kad paskiausiai arba vėliausiai bus galvojama apie varžybas su žiūrovais, tad kol tai yra be žiūrovų, tai ta rizika, matyt, nėra labai didelė“, – pridūrė jis.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija praėjusią savaitę teigė, kad futbolo federacija šalies čempionatą – A lygą – norėtų atnaujinti gegužės pabaigoje, o šią savaitę dėl sporto varžybų atnaujinimo turėtų spręsti Vyriausybė.

Lietuvos futbolo federacija siūlo futbolo čempionatą A lygą atnaujinti gegužės 23–24 arba gegužės 30–31 dienomis žaidžiant be žiūrovų.

Vėliau – birželį – ketinama prašyti Vyriausybės leisti organizuoti rungtynes dalinai užpildžius stadioną ir laikantis nustatytų 10 kvadratinių metrų ploto vienam žmogui bei dviejų metrų atstumo tarp žmonių reikalavimų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi