Sportas

2020.05.11 09:20

Smūgių krušos Fergusonui pasekmė – kovotojui lūžo akiduobė

LRT.lt 2020.05.11 09:20

Praėjusį savaitgalį Floridoje įvykusiame mišrių kovos menų UFC 249 turnyre kovojęs amerikietis Tony Fergusonas ne tik pralaimėjo kovą dėl laikinojo pasaulio čempiono titulo, bet ir, kaip spėta, patyrė rimtų sužalojimų.

UFC organizacijos vadovas Dana White`as „Yahoo! Sports“ patvirtino, kad naujasis laikinas lengvo svorio kategorijos čempionas Justinas Gaethje oponentui sulaužė akiduobę.

Jau po dvikovos buvo aiškiai matyti, kad T. Fergusonas, patyręs pirmąjį pralaimėjimą per 8 metus, smarkiai nukentėjo nuo savo varžovo.

J. Gaethje nuo pat pirmųjų minučių niekuo nenusileido savo varžovui ir vis didino savo pranašumą. Ketvirtajame ir penktajame raunduose šis oponentą pradėjo varpyti stipriais smūgiais ir penktajame raunde teisėjas priėmė sprendimą nutraukti kovą ir pergalę skirti J. Gaethje.

UFC duomenimis, kovos metu J. Gaethje atliko 143 tikslius smūgius, iš kurių 100 buvo pataikyti T. Fergusonui į galvą.

Dėl pasaulio čempiono titulo įprastomis aplinkybėmis T. Fergusonas turėjo mesti iššūkį dabartiniam pasaulio čempionui Chabibui Nurmagomedovui, tačiau šis dabar yra įstrigęs Rusijoje, tad kovotojui teko ieškoti naujo varžovo.

Gavęs laikinąjį pasaulio čempiono diržą, J. Gaethje numetė jį ant žemės sakydamas „aš noriu tikrojo“.