Sportas

2020.05.10 19:04

Bręsta konfliktas – Italijos rinktinės veteranas sukritikavo Balotelli: jis nusipelnė antausio

LRT.lt 2020.05.10 19:04

Italijos futbolo padangėje bręsta naujas konfliktas – viešai replikomis apsikeitė rinktinės veteranas Giorgio Chiellini ir buvęs rinktinės žaidėjas Mario Balotelli.

Artimiausiu turėtų pasirodyti autobiografinė knyga apie G. Chiellini, o pats žaidėjas neseniai įnešė papildomos įtampos replikomis apie buvusį komandos draugą Italijos rinktinėje Mario Balotelli.

Gynėjas apie ne vieną buvusį komandos draugą atsiliepė kritiškai, tačiau bene daugiausiai kliuvo M. Balotelli ir jo elgesiui 2013-ųjų FIFA konfederacijų taurės metu, kur italai užėmė trečiąją vietą.

„Jis yra labai negatyvus žmogus, visiškai nejaučiantis pagarbos kitiems. Turnyro metu jis niekuo nepadėjo kitiems ir tikrai nusipelnė antausio.

Kai kurie jį laikė vienu iš penkių geriausių pasaulio puolėjų, man jis niekada nebuvo nei tarp 10, nei tarp 20 geriausių“, – bendraudamas su italų žiniasklaida rėžė G. Chiellini.

Į tai sureagavo ir M. Balotelli, pasidalindamas žinute instagrame.

„Aš bent jau turiu drąsos viską pasakyti akis į akį. Nuo pat 2013-ųjų turėjai daug galimybių pasielgti kaip vyras, tačiau jomis nepasinaudojai. Kas ten žino, kaip po daugelio metų kalbėsi apie dabartinius komandos draugus.

Keistas kapitonas. Jei to reikia norint būti čempionu – aš rinksiuosi juo nebūti. Ir aš visada gerbiau mėlynus rinktinės marškinėlius“, – rašė M. Balotelli.