Naujienų srautas

Sportas2020.05.09 19:07

F-1 lenktyninkas įsitikinęs – grįžus varžyboms trasose kurį laiką vyraus chaosas

LRT.lt 2020.05.09 19:07

„Formulės-1“ komandos ir lenktynininkai toliau laukia neįprastai vėlyvo sezono starto, kuris šiuo metu planuojamas liepos pradžioje, kuomet numatytos lenktynės Austrijoje. Antrąjį sezoną „Renault“ komandoje pasitinkantis Danielis Ricciardo įsitikinęs, kad visi lenktynininkai bus tinkamai pasiruošę sezonui, bet jo pradžioje trasoje turėtume išvysti nemažai chaoso, rašo f-1.lt.

„Sezono pradžioje tikrai bus šiek tiek chaoso, tikiuosi, kad viskas bus proto ribose. Tikrai nesakau, kad situacija bus nekontroliuojama, tačiau reikia suprasti, jog bus nemažai jaudulio, adrenalino bei visi pilotai bus išsiilgę lenktynių.

Vis tik manau, kad visi būsime pasiruošę. Tikrai pamatysime tokių lenktynininkų, kurių adrenalinas veršis pro kraštus. Tikėtina, kad netrūks keistų ir neapgalvotų lenkimų. Neabejoju, jog trasoje bus galima išvysti pačių įvairiausių dalykų“, – BBC radijo laidoje kalbėjo D. Ricciardo.

Dalis lenktynininkų jau išreiškė susirūpinimą, kad sezono starte jų kūnų laukia neeilinis išbandymas dėl neįprastai ilgos pertraukos, tačiau D. Ricciardo neabejoja, kad turima patirtis leis su šia problema susitvarkyti kur kas paprasčiau.

„Jei tai būtų mano pirmasis arba antrasis sezonas „Formulėje-1“, tuomet nerimo būtų daugiau. Žiemos bandymai yra ganėtinai geras indikatorius, kadangi pirmaisiais sezonais pirmoji bandymų diena būdavo tam tikras šokas mano organizmui. Vėliau kūnas prie to prisitaikė ir su tuo susitvarkydavo kur kas geriau. Manau, kad naujokams tai gali sukelti daugiau problemų“, – dėstė australas.

Praėjusį sezoną „Renault“ gretose debiutavęs D. Ricciardo asmeninėje įskaitoje užėmė vos devintąją vietą. Nepaisant to, buvęs „Red Bull“ lenktynininkas ir toliau svajoja apie čempiono titulą.

„Mano pagrindinis karjeros tikslas nebuvo tik patekti į „Formulę-1“, noriu iš čia išeiti kaip pasaulio čempionas.

Ar būčiau nusivylęs, jei mano karjera baigtųsi dabar? Didžiąją dalimi taip, nes aš labai tikiu, jog vieną dieną galiu tapti „Formulės-1“ čempionu.

Būtent toks yra mano pagrindinis tikslas. Diena, kai nustosiu tuo tikėti, greičiausiai, bus diena, kai aš pasitrauksiu iš šio sporto. Vis tik aš tikrai tikiu, kad galiu tapti F-1 čempionu“, – savo ambicijų neslėpė D. Ricciardo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi