Naujienų srautas

Sportas2020.05.09 17:05

Gasolis prasitarė apie norą karjerą užbaigti Los Andžele

LRT.lt 2020.05.09 17:05

Ispanijos krepšinio legenda Pau Gasolis atviras – prieš karjeros pabaigą jis dar norėtų sužaisti vieną sezoną ir išskyrė dvi komandas, kurios tam būtų puikus variantas.

Kiek anksčiau jis buvo minėjęs, jog patraukliai atrodytų galimybė karjerą užbaigti su „Barcelona“ klubo spalvomis, tačiau kitas idealus scenarijus – paskutinį sezoną užbaigti komandoje, su kuria pasiekė savo karjeros viršūnę – Los Andželo „Lakers“.

Bendraudamas su JAV žiniasklaida aukštaūgis atskleidė, jog apie galimybę prisijungti prie „Lakers“ daug negalvojo.

„Ar rimtai apie tai galvojau? Kol kas neturėjau daug galimybių. Aišku, tai yra kažkas, kas yra mano galvoje, sužaisti paskutinį savo sezoną su „Lakers“ būtų puiku. Žinoma, tokia galimybė atrodo patraukliai, tačiau nieko oficialaus kol kas nėra“, – teigė ispanas.

Jis prie Los Andželo komandos prisijungė 2008-aisiais ir buvo svarbi dalis komandos, 2009-aisiais ir 2010-aisiais laimėjusios NBA čempionatą. Ekipą jis paliko 2014-aisiais.

Tačiau bent jau kol kas jis nemano, jog yra realu galvoti apie šansą į komandą grįžti paskutiniam karjeros etapui.

„Turiu puikius santykius su visa „Lakers“ organizacija ir miestu apskritai ir tai man išliks labai svarbu visą gyvenimą, tačiau kol kas tai neatrodo realistiška“, – pasakojo žaidėjas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi