Sportas

2020.05.08 22:31

Šeši EPL klubai abejoja dėl sezono pratęsimo neutraliose aikštėse

LRT.lt 2020.05.08 22:31

Anglijoje vis dar kalbant apie galimą „Premier“ lygos pratęsimą, šeši paskutines vietas turnyro lentelėje užėmę klubai kol kas nepritaria idėjai likusias rungtynes žaisti neutraliose aikštėse.

Kaip praneša „Sky Sports“, šešios paskutinės vietas užėmusios komandos – „Brighton“, „West Ham United“, „Watford“, „Bournemouth“, „Aston Villa“ ir „Norwich“ – kol kas nepritaria idėjai likusias rungtynes rengti neutraliose aikštėse.

Jų manymu, negalėjimas žaisti rungtynių savo namų stadionuose, gali pakenkti šių ekipų šansams išlikti lygoje bei kompromituos pačios lygos sąžiningumo principus.

Pirmadienį laukia EPL komandų bendras susitikimas, o norint patvirtinti bet kokį sezono pratęsimą reikia 14 klubų pritarimo.

„Sky Sports“ teigia, kad norui pratęsti mačus neutraliose aikštėse nepritariantys klubai bus įspėti, kad tai gali jiems kainuoti ne tik iškritimą į žemesnį divizioną, bet ir turėti ilgalaikių pasekmių.

„Premier“ lyga vis dar tikisi greitu metu pratęsti sezoną, juolab, kai oficialiai paskelbta, kad jau nuo gegužės 15 dienos į stadionus grįžta Vokietijos Bundeslyga. Tiesa, Vokietijos klubai žais savo aikštėse, bet be žiūrovų.