Sportas

2020.05.08 15:37

Ispanijos futbolo komandų laukia naujovės – penki keitimai ir ilgesnis žaidėjų suolas

LRT.lt 2020.05.08 15:37

Ispanijos futbolo federacija įsiklausė į „La Liga“ prašymus pagerinti sąlygas žaidėjams, kai atsinaujins abu šalies čempionatai.

Neoficialiais duomenimis, „La Liga“ ir „La Liga 2“ pirmenybės į stadionus grįš birželio 20-ąją dieną, o finišuos – liepos 26-ąją. Tai reiškia, kad komandoms reikės žaisti bent po dvejas rungtynes per savaitę.

Dėl šios priežasties bei fakto, kad žaidėjai iki birželio bus nerungtyniavę daugiau nei tris mėnesius, „La Liga“ pasiūlė padidinti keitimų skaičių.

Ispanijos futbolo federacija šį prašymą patenkino – iki šio sezono pabaigos bus leista atlikti po penkis keitimus, kai iki šiol maksimaliai per vienerias rungtynes buvo galima pakeisti tris žaidėjus.

Be to, į rungtynių paraišką bus galima įtraukti visą sudėtį – 23 žaidėjus. Iki šiol buvo įprasta, kad ant suolo lieka 7 žaidėjai, tačiau dabar šis skaičius išaugs iki 12.

Svarbu tai, kad tiek pirmajame, tiek antrajame kėliniuose bus nedidelės „vandens pertraukos“. Ispanijoje praėjusią vasarą buvo fiksuojami karščio rekordai, todėl žaidėjų gali laukti ypač varginantis mėnuo.