Sportas

2020.05.08 13:17

Bent trys „La Liga“ žaidėjai yra užsikrėtę koronavirusu, tačiau lygos planų tai nekeičia

LRT.lt2020.05.08 13:17

Trečiadienį po beveik dviejų mėnesių pertraukos stipriausių Ispanijos futbolo divizionų – „La Liga“ ir „La Liga 2“ – komandų žaidėjai grįžo į treniruočių centrus. Tiesa, vizito tikslas nebuvo sportinis – visiems abiejų lygų atstovams buvo atlikti koronaviruso testai.

Praėjus daugiau nei 48 valandoms, paaiškėjo, kad pirmajame šalies divizione koronavirusu serga trys žaidėjai, antrajame – du.

Aišku, kad nė vienas iš šių žaidėjų neatstovauja šalies čempionei „Barcelona“ ekipai, kuri dar ketvirtadienį vakare pranešė, kad nė vienas komandos atstovas nėra užsikrėtęs COVID-19 infekcija.

Nepaisant to, kad tiek pirmajame, tiek antrajame šalies futbolo divizione yra sergančių žaidėjų, vadovybės planų tai nejaukia: ji yra numačiusi pirmenybes atnaujinti birželio 20-ąją dieną, o finišuoti – liepos 26-ąją.

Apie tai, bendraudamas su „Marca Claro“, prasitarė ir „Leganes“ klubo treneris Javieras Aguirre.

Žaidėjai, kurių koronaviruso testas buvo neigiamas, į individualias treniruotes gali grįžti jau šį penktadienį. Pirmąsias kelias savaites futbolininkai treniruosis laikydamiesi saugaus atstumo ir nedidesnėse nei 6 žmonių grupėse.

„La Liga“ pirmenybės buvo sustabdytos kovo 12-ąją dieną. Klubams yra likę sužaisti 11 turų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.