Sportas

2020.05.08 07:40

„Formulės-1“ vadovas įsitikinęs, kad šių metų sezoną pavyks baigti ne vėliau nei gruodį

LRT.lt 2020.05.08 07:40

„Formulės-1“ vadovas Chase‘as Carey tvirtina, kad 2020-ųjų metų sezonas įvyks, o tam tikras skaičius lenktynių kelsis į visai kitas trasas nei buvo planuota.

Jos kol kas nebuvo įvardintos, tačiau, kaip teigia BBC, norą surengti „F-1“ varžybas yra išreiškę Imolos (Italija), Hockenheimo (Vokietija) ir Algarvės (Portugalija) trasų atstovai.

Nepaisant to, kad dėl koronaviruso jau buvo atšaukti pirmieji šeši etapai, „F-1“ vadovas vis dar yra tikras, kad šį sezoną pavyks užbaigti iki metų pabaigos.

„Po vizito į Australiją daug ir sunkiai dirbome tam, kad paruoštume naują sezono tvarkaraštį“, – teigė C. Carey. – Kol kas susidūrėme su dviem iššūkiais – kur surengti lenktynes ir kaip pasiruošti priimti komandas.“

„Vyksta derybos su visais organizatoriais, įskaitant ir tų trasų, kurios nebuvo įtrauktos į šio sezono planą. Mes vis dar tikimės, kad sezoną pradėsime liepos 4-5 d. nuo lenktynių Austrijoje. Gali būti, kad ir antrosios lenktynės (liepos 11-12 d.) vyks Austrijoje.

Rugsėjo mėnesį stengsimės surengti kuo įmanoma daugiau lenktynių Europoje. Varžybos Amerikoje ir Azijoje turėtų vykti rugsėjo, spalio ir lapkričio mėnesiais. Numatytas sezono finišas – gruodį Bahreine ir Abu Dabyje.

Tvarkaraštis bus sudarytas iš 15-18 lenktynių. Pirmosios lenktynes, kas liečia Europą, turėtų vykti be žiūrovų, tačiau vėliau sirgaliams turėtų būti leista grįžti į tribūnas“, – kalbėjo C. Carey.