Sportas

2020.05.07 22:44

Paskelbti užbaigiamojo Vokietijos čempionato turnyro pogrupiai

LRT.lt2020.05.07 22:44

Prieš kelias dienas oficialiai buvo patvirtinta likusios Vokietijos čempionato dalies turnyro sistema, o ketvirtadienį paaiškėjo ir pogrupiai, į kuriuos bus paskirtos komandos.

Dešimt pirmųjų komandų bus paskirstytos į du pogrupius po penkias komandas, kur po kartą sužais tarpusavyje. Po keturias ekipas pateks į ketvirtfinalius ir tęs kovą dėl apdovanojimų.

A grupėje žais čempionato lyderiai Miuncheno „Bayern“, Krailsheimo „Hakro Merlins“, Oldenburgo „EWE Baskets“, Getingeno „Gottingen“ ir Ulmo „Ratiopharm“ klubai.

Tuo tarpu B pogrupyje žais ir Rokas Giedraitis su Berlyno ALBA, kur jiems teks kautis su Liudvigsburgo „MHP Riesen“, Vechtos RASTA, Bambergo „Brose“ ir Frankfurto „Fraport Skyliners“ ekipomis.

Ketvirtfinalių, pusfinalių ir finalų serijos bus žaidžiamos iš dviejų rungtynių, o pogrupiuose paskutines vietas užėmusios ekipos susikaus dėl devintosios vietos.

Tiesa, turnyras negalės vykti tol, kol tam leidimo nesuteiks šalies sveikatos apsaugos institucijos – tikimasi, kad jis bus suteiktas iki gegužės 18-osios dienos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.