Naujienų srautas

Sportas2020.05.07 18:43

Realu? Artimiausią Joshua kovą svarstoma surengti įspūdingame amfiteatre Kroatijoje

LRT.lt 2020.05.07 18:43

Pasaulio sunkiasvorių bokso čempionas britas Anthony Joshua turėjo savo titulus ginti kovoje su bulgaru Kubratu Pulevu, tačiau šią kovą nukėlus į tolimesnį laiką svarstomi ir naujos vietos variantai. Vienas tokių – Pulos amfiteatras Kroatijoje.

30-metis britas savo diržus turėjo ginti birželio 20-ąją dieną „Tottenham Hotspur“ stadione Londone, tačiau dėl koronaviruso pandemijos kova buvo nukelta į kol kas neapibrėžtą datą bei vietą.

Bulgaro agentas Ivaylo Gotsevas atskleidė, kad svarstomi patys įvairiausi ir neįprasti variantai.

„Galvojame apie Kroatiją – ten yra unikalus senovės Romos amfiteatras Puloje ir aktyviai apie tai kalbame“, – teigė jis.

I. Gotsevas taip pat paminėjo, jog abi pusės naują kovos vietą, situacijai Anglijoje nepasitaisius, sieks rasti per keturias savaites, o kovos laikas yra numatytas rugpjūtį arba rugsėjį.

Šiuo metu boksas, kaip ir likęs sportas, yra sustabdytas, o britų atstovai tikisi, kad už uždarų durų kovos galės grįžti jau liepą. Visgi kova dėl pasaulio čempiono titulų be žiūrovų šiuo metu nesvarstoma ir bus pati paskutinė išeitis.

I. Gotsevas tikisi, kad kovos vieta Kroatijoje leistų atvykti ten norintiems žmonėms ir laikantis visų saugumo reikalavimų.

„Mums šis variantas patinka, nes yra Europos viduryje, taip pat būtų suteikta galimybė apsilankyti ir žiūrovams. Turi būti bendras sutarimas, tinkamas abiem šalims. Bulgarijoje kautis galimybės nėra, nes su tuo nesutiks A. Joshua“, – svarstė I. Gotsevas.

Įdomu tai, kad Pulos arenoje jau praeityje yra vykę didžiuliai renginiai – čia koncertavo Luciano Pavarotti, Eltonas Johnas ir grupė „Foo Fighters“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi