Naujienų srautas

Sportas2015.10.25 12:52

D. Maskoliūnas neabejoja „Žalgirio“ pergale prieš „Lietuvos rytą“

Iš stažuotės „Toronto Raptors“ komandoje grįžęs Jono Kazlausko asistentas Lietuvos rinktinėje Darius Maskoliūnas sekmadienį taip pat stebės Lietuvos grandų kaktomušą. Nors 44 metų specialistas stovėjo ir prie „Žalgirio“, ir prie „Lietuvos ryto“ vairo, jam nekyla didelių abejonių dėl komandos, po kurios metimų jis plos „Žalgirio“ arenoje.

„Važiuosiu į Kauną žiūrėti rungtynių ir tikrai palaikysiu „Žalgirį“, – 24sek.lt tvirtino D. Maskoliūnas.

Nors „Žalgiris“ dar penktadienio vakarą iki paskutinių sekundžių kovėsi Eurolygoje su Krasnodaro „Lokomotiv“, o „Lietuvos rytas“ jau po pergalės Vengrijoje antradienį neturėjo rungtynių, treneris tiki žaliai-baltų pergale.

„Nenoriu veltis į kažkokias prognozes. Manau, kad namuose žaidžiantis „Žalgiris“ po pralaimėjimo Eurolygoje vienareikšmiai turėtų įveikti „Lietuvos rytą“, – nė neabejojo D. Maskoliūnas.

Kauno ir Vilniaus klubuose žaidžia bent septyni nacionalinėje komandoje rungtyniavę krepšininkai: Mantas Kalnietis, Renaldas Seibutis, Lukas Lekavičius, Paulius Jankūnas, Robertas Javtokas, Antanas Kavaliauskas bei Deividas Gailius.

Daugelis jų po Europos čempionato sunkiai įsivažiavo į ritmą. Ypač nelengva L. Lekavičiui ir D. Gailiui, kurie Europos pirmenybėse žaisdavo tik epizodiškai.

D. Maskoliūnas dalijosi mintimis apie nuovargio pasekmes. Anot stratego, jos – neišvengiamos.

„Nemanau, kad tai yra išpūstas reikalas. Faktas tas, kad žaidėjai anksčiau atėjo į piką ir po jo visada atsiranda kažkokia duobelė. Vieniems didesnė, kitiems mažesnė.

Puikiai suprantu Deividą Gailių ar Luką Lekavičių. Jie tik epizodiškai dalyvavo žaidime, todėl jiems vėl įeiti į tą superformą, kokioje jie buvo savo klubuose, nėra lengva“, – pasakojo D. Maskoliūnas.

„Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ akistata sekmadienį – 17 val. „Žalgirio“ arenoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi