Naujienų srautas

Sportas2020.05.07 12:46

Žingsnis atgal „Serie A“ sezono pratęsimo link? „Torino“ klube – koronaviruso atvejis

LRT.lt 2020.05.07 12:46

Viltims apie Italijos futbolo „Serie A“ lygos sezono pratęsimą suduotas rimtas smūgis. „Torino“ klubas pranešė apie neįvardintam žaidėjui nustatytą teigiamą koronaviruso testą.

Tik šią savaitę lygos klubams buvo leista pradėti vykdyti pirminį treniruočių procesą, tačiau prieš tai buvo privaloma patikrinti visus komandų žaidėjus ir personalą. Prieš sugrįždami į treniruotes, testus atliko ir „Torino“ klubas bei sužinojo apie teigiamą viruso atvejį.

„Atliekant pirminį žaidėjų testavimą buvo užfiksuotas teigiamas COVID-19 viruso atvejis. Žaidėjas nejaučia jokių viruso simptomų bei jau yra saviizoliacijoje. Jis bus nuolat stebimas“, – teigiama klubo pranešime.

Antroje balandžio pusėje Italijos žiniasklaida įvardijo, kad ne visos lygos komanda nori pratęsti sustabdytą sezoną. Tarp septynių tokių ekipų buvo ir „Torino“.

Italijoje, pandemijos metu ilgą laiką buvusioje didžiausiu koronaviruso židiniu Europoje, ir toliau netyla ginčai dėl futbolo sezono pratęsimo klausimo. Kol kas dar nėra aišku, ar „Serie A“ sezonas bus pratęstas. Žiniasklaidoje atsargiai minima galimybę apie pirmąsias rungtynes birželio mėnesį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi