Sportas

2020.05.06 23:35

Di Marios žmona atsiminė laiką Anglijoje: miestas buvo tikra skylė, viskas čia buvo siaubinga

LRT.lt 2020.05.06 23:35

Argentinos futbolininko Angelio di Marios žmona atsiminė laiką, kai jos vyras žaidė Anglijoje – patirtys, jos teigimu, nebuvo pačios geriausios ir ji liko visiškai nusivylusi miestu.

Argentiniečio žmona Jorgelina Cardoso teigė, jog Mančesteryje „nemėgo absoliučiai nieko“ po to, kai A. di Maria 2014-aisiais iš Madrido „Real“ persikėlė į „Manchester United“ ir apibūdino savo patirtis kaip „siaubingas“ ir miestą išvadino „skyle“.

Tiesa, Anglijoje jai teko praleisti vos metus – vos po sezono A. di Maria sulaukė pasiūlymo iš PSG ir juo pasinaudojo, o jo laikas Anglijoje dažniausiai prisimenamas dėl nestabilumo.

Tačiau net ir už aikštės ribų viskas nebuvo gerai – J. Cardoso atskleidė, kad šeima diskutavo apie gyvenimą Anglijoje dar prieš futbolininkui keliantis rungtyniauti ten.

„Atsimenu, kai jis prie manęs priėjo ir pasakė, kad turi pasiūlymą iš „Manchester United“, gal būsime šiek tiek finansiškai saugesni. Bet aš jam sakiau, kad tikrai ten nekeliausiu ir jis ten gali važiuoti vienas.

Perėjimo suma buvo didelė ir žmonės sakė, kad mes tai darėme tik dėl pinigų. Ir jie buvo teisūs! Jei dirbi kompanijoje ir konkurentai tau pasiūlo dvigubai didesnę algą – tu ją imi.

Nenorėjau keliauti į Mančesterį. Tuo metu aš bendravau su Gianina Maradona, kuri savo vyru Sergio Aguero gyveno Mančesteryje, ir mes iš Madrido vykome jų aplankyti, kai Angelis turėjo dvi ar tris laisvas dienas.

Tai buvo siaubinga! Viskas buvo siaubinga. Kai grįžome namo, pasakiau Angeliui - „kelkis rungtyniauti bet kur, tik ne į Angliją“. Bet štai, po metų mes buvome Anglijoje ir tai buvo tragiška, tikra skylė“, – aštriai skėlė pašnekovė.