Naujienų srautas

Sportas2020.05.06 18:35

Fernando Alonso atskleidė ateities planus – grįžti į F-1 kol kas neplanuoja

LRT.lt 2020.05.06 18:35

Po 2018 metų sezono iš „Formulės-1“ pasitraukęs dukart pasaulio čempionas Fernando Alonso nesiruošia kitą sezoną sugrįžti į F-1 bolidą, rašo f-1.lt.

Prieš kurį laiką ispanas teigė, kad į čempionatą galėtų sugrįžti tuomet, kai įsigalios naujasis reglamentas, o pagal pirminį planą tai turėjo įvykti jau nuo kito sezono. Vis tik koronaviruso pandemija privertė pakoreguoti planus ir naujasis reglamentas įsigalios 2022 metais.

F. Alonso atskleidė, kad naujojo reglamento atidėjimas yra nepalankus šiam sportui bei pripažino, kad jau artimiausiu metu atskleis savo kito sezono planus.

„Visuomet kartojau, kad 2021 metais, pasikeitus F-1 reglamentui, galėčiau sugrįžti į čempionatą, kadangi nebūtų tokio atotrūkio tarp komandų, o aš pats būčiau pasiilgęs lenktynių ir konkurencijos.

Dabar naujasis reglamentas atidėtas iki 2022 metų. Šiam sportui tai nėra naudinga, kadangi privaloma kuo greičiau padidinti konkurenciją ir įvesti naujas taisykles. Vis tik šis sprendimas yra suprantamas, kadangi dabartinėje situacijoje būtų sunku tinkamai paruošti kitų metų bolidus.

Iš savo asmeninės pusės galiu pasakyti, kad jau beveik žinau, ką darysiu kitą sezoną. Tikiuosi, kad tai greitai sužinosite ir jūs“, – kalbėjo F. Alonso.

„Indy 500“ lenktynėse jau dalyvavęs ispanas pripažino, kad šiuo metu nesvarsto galimybės varžytis „Indycar“ čempionate visą sezoną.

„Tai reikalautų labai daug atsidavimo ir pasiruošimo. „Indy 500“ lenktynės jau yra didžiulis iššūkis, todėl būtų labai sunku įsivaizduoti, kiek jėgų pareikalautų visas sezonas“, – dėstė dukart F-1 čempionas.

F. Alonso taip pat atskleidė, kad jam labai patinka naujasis ilgų distancijų pasaulio čempionato (WEC) projektas ir jis neatsisakytų galimybės jame dalyvauti.

„Jei man būtų pasiūlyta vieta, aš sutikčiau. Manau, kad „Hypercar“ projektas yra žingsnis į priekį ir WEC eina teisingu keliu. Tikėtina, kad artimiausiu metu šis čempionatas tik didės ir aš norėčiau būti to dalimi“, – atviravo F. Alonso.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi