Sportas

2020.05.06 15:33

ASVEL treneris turėtų persikelti į Miuncheną, į jo vietą jau rastas kitas specialistas

LRT.lt2020.05.06 15:33

2019–2020 m. Eurolygos sezone kalnų nenuvertęs Miuncheno „Bayern“ klubas, dar nepaaiškėjus sustabdyto sezono likimui, jau žvalgosi į ateitį ir sukirto rankomis su Vilerbano ASVEL specialistu Zvezdanu Mitrovičiumi, praneša „Eurohoops“.

Dar visai neseniai Z. Mitrovičius paneigė kalbas apie galimą persikėlimą į „Bayern“ gretas, tačiau, „Eurohoops“ šaltinių teigimu, netrukus ši žinia bus patvirtinta oficialiai. ASVEL klubo vairą turėtų perimti prancūzas Fredericas Fauthoux, vadovavęs „Metropolitan 92“ ekipai.

Pranešama, kad ASVEL klubas jau sumokėjo nedidelę išpirką už specialistą „Metropolitan 92“ klubui.

„Bayern“ klubas šį Eurolygos sezoną pasitiko keldamas ambicingus tikslus, tačiau per sužaistas 28 rungtynes iškovojo 8 pergales. Sezono eigoje komandą paliko vyriausiasis treneris Dejanas Radonjičius, o jį pakeitė „Žalgirio“ trenerių štabe praeityje dirbęs Oliveris Kostičius.

Z. Mitrovičiaus ASVEL į Eurolygos sugrįžo su trenksmu ir, nepaisant klijuotos autsaiderių etiketės, po 8 turų buvo iškovojęs 4 pergales. Visgi antroje sezono pusėje komanda užstrigo ir per 28 rungtynes džiaugėsi 10 pergalių.

Su Vilberbano ekipa Z. Mitrovičius turėjo kontraktą ir kitam sezonui. Teigiama, kad abi pusės derasi dėl kontrakto nutraukimo sąlygų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.