Naujienų srautas

Sportas2020.05.06 14:12

Kobe Bryanto žmona rado prieš vyro žūtį parašytą laišką

LRT.lt 2020.05.06 14:12

Sausio pabaigoje tragiškai žuvusios NBA legendos Kobe Bryanto žmona Vanessa, gegužės 5-ąją paminėjusi savo 38-ąjį gimtadienį, savo socialinio tinklapio „Instagram“ paskyroje pasidalino jautria istorija.

Moteris gimtadienio dienos išvakarėse rado vyro dar prieš mirtį rašytą laišką, ant kurio buvo parašyta: „Mano gyvenimo meilei. Nuo tėtuko“.

„Laukiau, kol galėsiu atplėšti dar vieną voką savo gimimo dienos proga. Nekantravau, kol galėsiu tą padaryti. Ironiška, kad Kobe parašytame laiške buvo piešinys, kuriame mane į viršų kelia angelas. Pasiilgau savo gyvenimo meilės ir mano mažosios dukrelės. Esu dėkinga, galėdama šįryt atsibusti šalia savo trijų mergaičių. Norėčiau, kad vėl visi būtume kartu“, – po „Instagram“ patalpinta nuotrauka su laišku rašė V. Bryant.

K. Bryantas sraigtasparnio katastrofoje žuvo kartu su savo 13-metė dukra Gianna ir dar 7 žmonėmis. Įtariama, kad nelaimę galėjo sukelti prastas matomumas skrydžio metu. Tragedijos dieną Los Andželo apylinkes, iš kurių pakilo sraigtasparnis, gaubė tirštas rūkas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi