Sportas

2020.05.06 07:54

Pykčio nebeliko – „Jazz“ klubo viceprezidentas tikina, kad Mitchellas susitaikė su Gobertu

LRT.lt2020.05.06 07:54

Jutos „Jazz“ klubo vykdantysis krepšinio operacijų viceprezidentas Dennisas Lindsey`us išreiškė optimizmą, kad tik komandos žvaigždės – Donovanas Mitchellas ir Rudy Gobertas yra pasiruošę vėl palaikyti draugiškus santykius, praneša ESPN.

Situacija tarp krepšininkų paaštrėjo, kai kovo 11-ąją teigiamas koronaviruso testas buvo nustatytas prancūzui R. Gobertui. Iškart po to buvo sustabdytas NBA sezonas. Teigiamas testas buvo greitai nustatytas ir gynėjui D. Mitchellui, kuris, anot pranešimų, buvo supykęs dėl atmestino R. Goberto požiūrio į koronavirusą dar prieš aukštaūgiui užsikrečiant virusu.

„Man prireikė laiko, jog atvėsčiau“, – dar kovo 16-ąją viename iš pokalbių su JAV žiniasklaida tvirtino D. Mitchellas.

Žaidėjai nebendravo daugiau nei mėnesį, tačiau D. Lindsey`aus teigimu abu krepšininkai yra pasiruošę viską palikti praeityje ir judėti toliau.

„Jie yra pasiruošę pamiršti visą šią istoriją ir judėti į priekį bei elgtis profesionaliai, – aiškino D. Lindsey`us. – Mes žiūrime į priekį. Šie krepšininkai pasakė viską, ką norėjo, vienas kitam. Jie kartu lankėsi pas komandos savininkus, vadovybę, trenerius ir bendraklubius“, – pasakojo vienas „Jazz“ komandos vadovų.

2019–2020 m. sezone abu krepšininkai dalyvavo „Visų žvaigždžių“ rungtynėse bei yra vieni svarbiausių „Jazz“ klubo žaidėjų. Iki sezono sustabdymo Jutos ekipa Vakarų konferencijoje žygiavo ketvirtoje vietoje ir taikėsi į geras pozicijas prieš atkrintamąsias.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.