Naujienų srautas

Sportas2020.05.05 21:30

Xavi turėjo pasiūlymą treniruoti „Barcą“: manau, man dar per anksti

LRT.lt 2020.05.05 21:30

„Barcelona“ klubo legenda Xavi atskleidė, kad sausio mėnesį turėjo pasiūlymą iš savo buvusios komandos tapti vyr. treneriu, tačiau nusprendė, kad jam toks iššūkis dar yra per ankstyvas.

Sausio mėnesį, kai „Barca“ atleido trenerį Ernesto Valverde, tapti komandos vedliu buvo pasiūlyta Xavi, kuris ekipoje žaidė nuo 1997 iki 2015 metų, rašo „Marca“.

„Sausį dar nebuvo tinkamas metas. Turėjau pokalbį su komandos vadovais, taip pat – labai gerą pasiūlymą. Tačiau tai nebuvo tinkamas metas.

Man reikia trupučio daugiau patirties. Treniruoti „Barcelona“ yra mano svajonė, norėčiau vieną dieną tai daryti. Esu tai sakęs daug kartų“, – teigė klubo legenda.

Pagrindinėje „Barcelona“ ekipoje Xavi iš viso sužaidė 767 rungtynes, įmušė 85 įvarčius ir laimėjo visus įmanomus trofėjus, tarp kurių – 8 Ispanijos čempiono titulai ir net 4 laimėtos Čempionų lygos.

2015 m. jis išvyko į Kataro klubą „Al Sadd“, kurį dabar, kai jau baigė žaidėjo karjerą, ir treniruoja.

„Barcelona“ gerbėjų Xavi matomas kaip buvusio trenerio Pepo Guardiolos tęsinys. Pastarasis pirmąją „Barcos“ ekipą pradėjo treniruoti taip pat iš esmės be aukščiausio rango treniravimo patirties. 2008 m. prie komandos vairo P. Guardiola stojo prieš tai treniravęs tik klubo dublerius.

„Man patinka „Barcelona“, patinka Quique Setieno idėjos. Man visada patiko Guardiolos komandos, komandos, kurios nelaukia, kurios atakuoja. Tai yra komandos, kurių žaidimą man labiausiai patinka matyti“, – sako Xavi.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi