Naujienų srautas

Sportas2020.05.05 14:23

Kvailumas atsiliepė skaudžiai – Vokietijos klubas nubaudė nurodymų neklausiusį ir tai viešai transliavusį žaidėją

LRT.lt 2020.05.05 14:23

Buvęs Londono „Chelsea“ puolėjas Salomonas Kalou buvo nubaustas dabartinės savo komandos Berlyno „Hertha“. To priežastis – futbolininkas sąmoningai laužė atstumo laikymosi nurodymus ir net transliavo tai tiesiogiai.

Dramblio Kaulo Kranto rinktinės futbolininkas, panašu, koronaviruso nepriima rimtai. Žaidėjas, vienam jo komandos draugui atliekant viruso testą, sąmoningai jį blaškė ir trukdė ir net tiesiogiai tai rodė savo socialiniuose tinkluose. Lyga tokius veiksmus pavadino „visiškai nepateisinamais“.

Įdomu tai, jog dar prieš kelias dienas pats žaidėjas BBC sakė, kad, jo nuomone, pratęsti čempionatą būtų nesaugu, nes futbolas yra kontaktinis sportas.

Tuo tarpu klubas taip pat išplatino pranešimą.

„S. Kalou, sulaukęs neigiamo savo testo rezultato, puolė sveikinti savo komandos draugus rūbinėje, spausti jų rankas ir taip nepaisė griežtų nurodymų. Jis taip pat dainavo dainas apie virusą, jis sudarė įspūdį, jog nesuvokia tikrojo pandemijos masto.

Negana to, įrašu iš komandos rūbinės jis sulaužė vidines klubo taisykles ir demonstravo elgesį, kuris nėra tinkamas dabartinėje situacijoje ir neatspindi mūsų komandos vertybių. Dėl to komanda priėmė sprendimą žaidėją suspenduoti nuo treniruočių ir rungtynių“, – teigiama klubo žinutėje.

Tiesa, vėliau klubas citavo ir 34-erių sportininką, kuris teigė besigailintis dėl tokio savo poelgio.

„Atsiprašau, jei pasirodė, kad nevertinu viruso rimtai. Realybė yra visiškai kitokia – labai pergyvenu dėl žmonių Afrikoje, nes ten sveikatos apsaugos sistema nėra tokia gera, lyginant su Vokietija.

Nepagalvojau apie tai ir tiesiog džiaugiausi, kad mano testas buvo neigiamas. Atsiprašau ir tų, kurie be savo žinios ir sutikimo buvo mano įraše ir kurių nenorėjau įvelti į šią situaciją“, – minėjo žaidėjas.

Vokietijos čempionatas gali būti pratęstas jau gegužės 15-ąją dieną.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi