Naujienų srautas

Sportas2020.05.05 13:44

Lažybos kainavo brangiai – Egipto tenisininkas diskvalifikuotas visam gyvenimui

LRT.lt 2020.05.05 13:44

Tenisininkas iš Egipto Youssefas Hossamas sulaukė rimto smūgio – po daugkartinių sutartų mačų atvejų šis buvo diskvalifikuotas visam gyvenimui, praneša BBC.

Buvo išaiškinta, kad 21-erių sportininkas tarp 2015-ųjų ir 2019-ųjų net 21 kartą pažeidė sąžiningo rungtyniavimo taisykles.

Taip pat atskleista, kad jis bendradarbiavo su atitinkamais asmenimis ir taip pat užsiėmė lažybomis žemesnio lygio varžybose.

Aukščiausia egiptiečio karjeros pozicija pasauliniame reitinge – 291-oji, ji buvo pasiekta 2017-ųjų gruodį. Suspendavimo metu jis užėmė 820-ąją poziciją.

Jis laikinai buvo suspenduotas dar nuo praėjusių metų liepos. Buvo nustatyti aštuoni sutartų mačų atvejai, šeši – tarpininkavimo ir du atvejai įtikinėjant sportininkus nežaisti visa jėga.

„Po pateiktų kaltinimų sportininkas dabar yra visam laikui diskvalifikuotas ir negalės nei dalyvauti, nei lankytis jokiuose teniso renginiuose, organizuojamose didžiųjų organų“, – buvo teigiama pranešime.

Įdomu ir tai, kad ir egiptiečio vyresnysis brolis Karimas Hossamas dar 2018-aisiais metais sulaukė identiškos bausmės – buvo diskvalifikuotas visam gyvenimui už sutartų dvikovų atvejus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi