Sportas

2020.05.05 11:51

Ambicingi Parkerio planai – ateityje tikisi turėti savo NBA komandą

LRT.lt 2020.05.05 11:51

Buvęs NBA krepšininkas ir šiuo metu Prancūzijoje besidarbuojantis Tony Parkeris atskleidė, jog ateityje turi rimtų ambicijų ir vieną dieną tikisi turėti savo NBA komandą.

Keturis kartus NBA čempionu su San Antonijaus „Spurs“ tapęs buvęs įžaidėjas šiuo metu yra Vilerbano ASVEL komandos savininkas, tačiau ateityje svarsto grįžti į NBA ir ten turėti savo komandą.

Jis dalyvavo nuotolinėje klausimų ir atsakymų sesijoje su „The Undefeated“ ir ten kalbėjo apie savo ketinimus.

„Myliu JAV, gyvenau ten 20 metų ir neturiu nieko prieš keliavimą. Aišku, galutinis tikslas yra vieną dieną turėti savo NBA komandą“, – teigė prancūzas, užsiminęs ir apie tai, kad jo verslo reikalai Prancūzijoje jam netrukdytų.

Jis taip pat teigė, jog, atsiradus tinkamam variantui, neatsisakytų įsigyti vieną iš dabartinių NBA ekipų.

„Yra tikrai didelė galimybė. Šiuo metu, turime kitus tikslus, tačiau po 5 ar 10 metų… Esu žmogus, kuris visada svajoja apie didelius dalykus. Apie tai jau kalbėjome ir su futbolo klubo prezidentu“, – teigė prancūzas.

Vis pasirodo pranešimų, kad T. Parkeris 2023-aisiais gali perimti Liono „Olympique“ futbolo komandos prezidento pareigas, kai į pensiją išeis dabartinis komandos savininkas Jeanas-Michelis Aulas.

„Visų pirma, man yra didelė garbė ir niekada negalvojau, kad man gali nutikti kažkas tokio. Tai didžiulė galimybė, o komanda šiuo metu yra tarp 50 geriausių pasaulyje“, – tokios galimybės neatmetė buvęs krepšininkas.