Sportas

2020.05.05 09:11

Sprendimas Prancūzijoje tenkina ne visus – iškritęs klubas kuria peticijas ir siekia išlaikyti vietą lygoje

LRT.lt2020.05.05 09:11

Nutraukus Prancūzijos futbolo čempionatą ir nusprendus komandoms išdalinti tuo metu užimamas vietas, tokia situacija patiko ne visiems – viena tokių pasipiktinimą parodžiusių komandų buvo lentelės apačioje likęs „Amiens“ klubas.

„Amiens“ klubas čempionato nutraukimo dieną buvo antras nuo apačios ir tokiu būdu turėtų leistis žemyn, tačiau nesutinka su tokia įvykių eiga bei išplatino specialią peticiją komandos sirgaliams.

„Po sprendimo nuleisti „Amiens“ komandą į žemesnę lygą vos po 28 sužaistų rungtynių iš 38, klubas kuria peticiją ir sieks teisybės šiame sprendime, kuris nesutampa su sąžiningumu sporte.

Klubas prašo lygos iš naujo įvertinti savo poziciją ir priimti sprendimą kitame sezone lygoje rungtyniauti su 22 komandomis. Komandos ir futbolo mėgėjai tiki, kad toks sprendimas leistų augti visam sportui“, – buvo rašoma komandos pranešime.

Šiuo metu peticija jau yra surinkusi 4500 parašų.

Aukščiausios lygos čempionais buvo paskelbti PSG futbolininkai, tuo tarpu iš antrojo diviziono kelialapius aukštyn iškovojo „Lorient“ ir „Lens“ vienuolikės.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.