Naujienų srautas

Sportas2020.05.05 00:10

Buvęs Manuelio Neuerio komandos draugas ketveri metai po menamos mirties atsirado Vokietijoje

LRT.lt 2020.05.05 00:10

Kartu su Miuncheno „Bayern“ vartininku Manueliu Neueriu jaunystėje žaidęs Hiannickas Kamba prieš ketverius metus buvo paskelbtas mirusiu, tačiau dabar atsirado Vokietijoje, Gelzenkirchene. Įtariama, kad jis tapo sukčiavimo auka.

Talentingas gynėjas 2003-2004 m. žaidė Gelzenkircheno „Schalke“ kartu su M. Neueriu, tačiau iš Kongo kilusio žaidėjo karjera futbole nesusiklostė.

2016 m. buvo paskelbta, kad H. Kamba mirė autoįvykyje Konge ir iki šiol galvota, kad buvęs futbolininkas yra miręs.

2016 m. aštuntojo diviziono klubas „VfB Huls“ irgi skelbė apie žaidėjo mirtį, tačiau neseniai H. Kamba ne tik sugrįžo į Gelzenkircheną, bet ir atgavo savo buvusią darbo vietą energetikos įmonėje.

Buvusi vyro žmona 2016 m. draudimo kompanijai pateikė H. Kamba mirties liudijimą ir susižėrė šešiaženklę draudimo įmoką. Dabar prokurorai įtaria, kad liudijimas buvo netikras, nors žmona sako nieko nežinanti apie savo gyvą vyrą. Ji augina jųdviejų dešimtmetį sūnų.

Kaip praneša Vokietijos dienraštis „Bild“, H. Kamba pasakoja, kad 2016 m. kelionės Konge metu jo kompanionai paliko jį naktį vieną be pinigų, dokumentų ir telefono. Šiuo metu vyrui yra 33 metai.

Teisėsauga pradėjo tyrimą, kuriame oficialiai H. Kamba šiuo metu yra liudininkas, o jo žmonai pareikšti kaltinimai sukčiavimu.

Dar 2018 m. gimtajame Konge vyras užpildė dokumentus grįžimui į Vokietiją, bet dėl tam tikrų biurokratinių kliūčių šalį pasiekė tik visai neseniai. Jis jau tada pranešė Vokietijos ambasadai, kad žinios apie jo mirtį nėra tikros.

H. Kamba tėvai yra kilę iš Kongo, kur buvo deportuoti 2005 m., tačiau tuo metu jau „Schalke“ klubui priklausęs jaunuolis galėjo likti šalyje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi