Naujienų srautas

Sportas2020.05.04 18:56

Į aikštes sugrįžti jau gegužę planuojančiuose Vokietijos futbolo klubuose – 10 koronaviruso atvejų

LRT.lt 2020.05.04 18:56

Vokietijos Bundeslyga kalba apie sugrįžimą į stadionus gegužės mėnesį – tiek aukščiausias, tiek antrasis divizionai. Skaičiuojama, kad per abu divizionus iš viso susirgo 10 žaidėjų ir klubų darbuotojų.

Savaitgalį apie tris naujus susirgimus pranešė „Cologne“ ekipa, tačiau tai netrukdo toliau planuoti sugrįžimą į stadionus jau gegužės 23 dieną.

Iš viso nuo praėjusios savaitės ketvirtadienio buvo atlikta 1724 testai visuose 36-iuose abiejų divizionų klubuose, testuojant tiek žaidėjus, tiek kitus klubų darbuotojus.

Pranešama, kad šioje testų bangoje nustatyta 10 susirgimų. Visi susirgę asmenys pradeda 14 dienų karantiną.

Šią savaitę planuojama antra testų banga, tad tikimasi nustatyti dar užsikrėtusiųjų.

Prieš sustabdant aukščiausiojo diviziono čempionatą buvo spėta sužaisti 25 rungtynes iš 34-erių. Lygoje su 55 taškais pirmavo Miuncheno „Bayern“, po jų rikiavosi Dortmundo „Borussia“ (51 tšk.) ir Leipcigo „Red Bull“ (50 tšk.).

Antrajame divizione irgi sužaisti 25 turai, o su 51 tašku pirmauja „Arminia Bielefeld“, kuriems iš paskos seka „Stuttgart“ (45 tšk.) ir „Hamburg“ (44 tšk.).

Pagal pirminį planą visi likę turai vyktų už uždarų durų, laikantis griežtų saugumo reikalavimų.

Vokietijoje dvi paskutinės Bundeslygos komandos automatiškai krenta į antrą divizioną ir apsikeičia vietomis su šio diviziono stipriausiomis ekipomis. Trečią vietą antrajame divizione užėmusi komanda žaidžia pereinamąsias rungtynes su 16-ąją vietą Budeslygoje užėmusiu klubu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi