Sportas

2015.10.20 09:53

„Rockets“ arenoje apsigyvenusį D. Motiejūną supa naujos abejonės

15min.lt 2015.10.20 09:53

Iki NBA reguliariojo sezono starto likus savaitei Donatas Motiejūnas dar nesitreniruoja penkiese prieš penkis su kitais „Houston Rockets“ komandos nariais. To dar neleidžia gydytojai. Jau niekas nebekalba, ar 25 metų lietuvis pasirodys paskutinėse draugiškose rungtynėse spalio 23-ąją su „San Antonio Spurs“. Beveik nebesitikima, kad jis bus pasiruošęs pradėti sezoną spalio 27-ąją.

Bet D.Motiejūnas nepasiduoda. Nors dar negali žaisti kontaktinio krepšinio, 213 cm ūgio puolėjas pluša „Rockets“ treniruočių salėje ir nepaliauja stebinti „Rockets“ vyriausiojo trenerio Kevino McHale`o.

„D-Mo čia gyvena, – juokavo amerikietis. – Ateinu į „Toyota Center“ areną 8 vakaro pasitreniruoti, o D-Mo vis dar čia būna. Kai matau jį tiek besitreniruojantį, net neatrodo, kad jis dar negali žaisti“.

Ilga reabilitacija po nugaros traumos užtruko. Nors buvo planuota, kad D.Motiejūnas sugrįš į rikiuotę liepą–rugpjūtį, lietuvis nesitreniruoja su komanda jau pusmetį.

Work hard, move fast, be ready!!! ;) #Rockets #Pursuit

Posted by Donatas Motiejunas on 2015 m. spalio 12 d.

Bet D. Motiejūnas „aria“ vienas. K. McHale`as teisus – Lietuvos krepšininkas apsigyveno „Toyota Center“ arenoje.

Be to, kad stiprintų nugarą, D-Mo pastaruoju metu atlieka tūkstantines metimų serijas.

Pavyzdžiui, spalio 8-ąją jis dvi valandas be poilsio svaidė tolimus metimus ir iš 1134 bandymų pataikė 750.

Prieš keletą dienų aukštaūgis atliko 271 metimą iš 20 skirtingų pozicijų. Įkrito 200 – asmeninis rekordas atakuojant iš konkrečių pozicijų.

2 hours, 1134 three point shots taken - 750 made. What's your score? ;) #Pursuit #Rockets 2 valandos. 1134 tritaškiai metimai. 750 pataikymų. Koks jūsų rezultatas? ;)

Posted by Donatas Motiejunas on 2015 m. spalio 8 d.

20 spots. 200 shots made from 271. Personal record! ;) 20 vietų. 200 taiklių metimų. Prireikė 271 metimo. Asmeninis rekordas! :)

Posted by Donatas Motiejunas on 2015 m. spalio 17 d.

Bet sunku darosi jau ne tik D. Motiejūnui, tačiau ir visai komandai. „Rockets“ komandą jau ilgą laiką kamuoja traumos. Pastaruoju metu nežaidžia dar du Hjustono ekipos aukštaūgiai – Dwightas Howardas ir Terrence`as Jonesas.

„Kiekvienoje treniruotėje žaidžia vis kiti žaidėjai. Dar neturėjau galimybės dalyvauti treniruotėje, kurioje normaliai žaistume penkiese prieš penkis. Prametu savo metimus, mano perdavimai dar ne čia ir tai erzina. Visa laimė, kad tai dar tik draugiškų rungtynių ciklas“, – po pastarosios pergalės prieš „New Orleans Pelicans“ guodėsi „Rockets“ lyderis Jamesas Hardenas.

Moving forward! #Rockets #Pursuit Judame į priekį!

Posted by Donatas Motiejunas on 2015 m. spalio 7 d.