Sportas

2015.10.19 11:33

L. Odomas atjungtas nuo dirbtinio kvėpavimo aparato

BNS2015.10.19 11:33

Buvęs garsus NBA krepšininkas Lamaras Odomas, kurio gyvybė po kelias dienas trukusių linksmybių viešnamyje buvo pakibusi ant plauko, jau atjungtas nuo dirbtinio plaučių ventiliavimo aparato ir kvėpuoja pats, praneša žiniasklaida.  

Televizijos realybės šou žvaigždės sveikatos būklė tebėra rimta ir jis toliau gydomas Las Vegaso ligoninės „Sunrise“ intensyvios priežiūros skyriuje.

Tačiau, kaip pranešama „E! News“ tinklalapyje, 35 metų buvęs krepšininkas parodė galintys ryti, o tai svarbus požymis, rodantis, kad paciento neurologinės funkcijos nėra sutrikusios, be to, pirmą kartą nuo tada, kai antradienį vėlai vakare buvo atvežtas į šią gydymo įstaigą, jis su pagalba pakilo iš lovos ir atsisėdo į kėdę.

Dukart NBA čempionu tapęs L.Odomas antradienį buvo rastas netekęs sąmonės Nevados valstijos Parampo mieste esančiame viešnamyje „Love Ranch South“.

Jis patyrė kelis insultus, sutriko jo organų veikla ir sportininkas buvo prijungtas prie dirbtinio kvėpavimo aparato.

Pranešama, kad per viešnagę viešnamyje L.Odomas vartojo kokainą, lytinį pajėgumų stiprinančius vaistus ir alkoholį.

Buvusį Los Andželo „Lakers“ žaidėją aptiko viešnamio darbuotojai, kurie iš karto iškvietė greitąją pagalbą.

TMZ.com pranešė, kad šeštadienį atleto sveikatos būklė pastebimai pagerėjo ir jis buvo atjungtas nuo dirbtinio kvėpavimo aparato. Vis dėlto, pasak šaltinių, buvusiam krepšininkui dar reikia deguonies kaukės, o keli jo organai vis dar nereaguoja į gydymą.

Po keturias dienas trukusios komos penktadienį pabudęs L.Odomas fiziškai ir verbaliai bendrauja su medikais.

Pabudęs iš komos, krepšininkas prie jo lovos budinčiai Khloe Kardashian pasakė, kad ją myli.

Televizijos realybės šou žvaigždutė su L.Odomu skirtingais keliais pasuko dar 2013 metų pabaigoje, tačiau teisiškai tebėra oficiali jo žmona. Skyrybų prašymą ji pateikė dėl sportininko neištikimybės ir polinkio į narkotikus.

Kh.Kardashian sesuo Kim šeštadienį į Instagram.com įkėlė nuotrauką, kurioje ji įamžinta šokanti su svainiu, ir šalia užrašė: „Tikiu tavimi. Tikiu maldos ir pozityvios energijos galia! Ačiū jums visiems už maldas! Lammy, taip džiaugiuosi, kad Kendall ir aš šiandien paskatinome tave nusišypsoti! Dievas yra geras!“

Kardashianų klano matriarchė Kris Jenner taip pat padėkojo gerbėjams už tai, kad savo mintimis buvo su krepšininku, kai šis grūmėsi dėl savo gyvybės, ir pasidalijo nuotrauka, kurioje ji įamžinta su sūnumi Robu ir žentu Lamaru.

„Nagi, Lamarai!!! Juk esi tikras čempionas... Pats žinai, jog tai turi... #ourfighter #pleasepray #love #thatsmileiseverything“, – parašė ji prie nuotraukos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt