Sportas

2020.05.04 13:04

Prancūzas į NBA sezono pratęsimą žiūri skeptiškai: nenorime rizikuoti savo gyvybėmis dėl nereikšmingų rungtynių

LRT.lt2020.05.04 13:04

Orlando „Magic“ klube NBA čempionate rungtyniaujantis prancūzas Evanas Fournier skeptiškai žvelgia į 2019–2020 m. sezono, sustabdyto dėl koronaviruso pandemijos, pratęsimą.

Bendraudamas su Prancūzijos žiniasklaida, krepšininkas teigė, kad nemato daug galimybių, esant dabartinei situacijai, pratęsti sezoną.

„Kartais tikiu, kad sezonas bus pratęstas, tačiau ateina metas, kai tikėjimo sumažėja, – tvirtino E. Fournier. – Šiuo metu tokia galimybe nelabai tikiu. Visa situacija yra pernelyg komplikuota. Kiek žaistume rungtynių? Ar iškart sezoną pratęstume nuo atkrintamųjų? Turime nepamiršti, kad dalis JAV valstijų dar gyvena karantino sąlygomis ir ten esančių komandų krepšininkai dar negalės pradėti treniruočių. Kitos komandos jau galės treniruotis, tad sąlygos bus nelygios. Geriausia yra nutraukti sezoną.“

ESPN teigimu, norėdama pratęsti sezoną, NBA vadovybė turės parūpinti 15 tūkstančių koronaviruso testų. Tai bus tik viena iš būtinių priemonių dar prieš sugrįžtant ant parketo ir užtikrinant saugumą.

„Jeigu bus saugu sugrįžti, mes visi to lauksime. Visgi nenorime rizikuoti savo gyvybėmis dėl nereikšmingų rungtynių ir dalies pinigų“, – aiškino žaidėjas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.